17.02.2021, 13:43

Simtgades loterijā laimēti 10 000 eiro

Laimests ticis strādājošai pensionārei no Aizputes novada

12. februārī pie Simtgades loterijas 10 000 eiro laimesta tikusi kāda 67 gadus veca strādājoša pensionāre no Aizputes novada. Sazvanīta, viņa joko, ka tagad būs saņēmusi atpakaļ SuperBingo ieguldīto, jo 13 gadu garumā piedalījusies spēlē ar 1 biļeti ar 5 variantiem un abiem Džokeriem. Ik pa laikam nopirkusi arī kādu momentloteriju – kā šajā reizē.

“Esmu divas reizes arī bijusi studijā pie jums,” viņa stāsta. Vienu reizi griezusi laimes ratu Sapņu spēlē un toreiz laimējusi 280 latu. Tāpat viņa atzīst, ka diezgan bieži izdodoties uzminēt “centru”.

“Interesanti, ka savas biļetes vienmēr pirku ceturtdienu vakaros – tā bija iegājies. Bet šoreiz aizmirsu, tāpēc pirkumu izdarīju tikai piektdien no rīta,” laimētāja atceras. Kā parasti viņa nopirkusi savu SuperBingo komplektu un nolēmusi piepirkt klāt arī pa vienai biļetei no momentloterijām Bagāts un Simtgades loterija. “Atvēru Bagāts – tā nebija laimējusi, tāpēc uzreiz iesūtīju papildspēlei. Taisīju vaļā Simtgadi, skatos – man likās, ka 1000 eiro, bet tad sāku skaitīt nulles... to bija vairāk! Ja tā biļete nebūtu pirkta internetā, es nebūtu ticējusi! Bet tagad izlēca paziņojums par laimēto summu – nevar neticēt!”

Par jautājumu, kā laimestu tērēt, kundzei mazliet jāaizdomājas, bet drīz arī seko atbilde: “Kad beigsies šis laiks, bērniem un mazbērniem – un visi kopā mēs esam ļoti daudz – uzsaukšu kārtīgas pusdienas Rīgā. Mēs tradicionāli svētkos dodamies pusdienās, un darīsim tā arī šoreiz. Tiesa, es gadu neesmu satikusi savus bērnus. Neko darīt, vēl mazliet jāpaciešas!”

Simtgades loterijā iespējams piedalīties šeit.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €