17.08.2021, 18:43

Sporta loterijā laimēti 123 000 eiro

Laimests ticis daudzbērnu ģimenes tēvam no Rīgas

Ceturtdienas, 12. augusta, vakarā 40 gadus vecais rīdzinieks – noliktavas darbinieks – nolēma latloto.lv iegādāties dažas loterijas biļetes. Bieži loterijās viņš nepiedalās, bet tajā vakarā “bijusi interese”, viņš saka.

“Iegāju mājas lapā, bija noskaņojums kaut ko uzspēlēt. Līdz šim parasti izvēlējos vai nu Vikinglotto, vai momentloteriju 007. Tagad skatos – jauna momentloterija, Sporta loterija. Nolēmu pamēģināt,” viņš atceras. Vispirms nopircis 3 biļetes, pēc tam vēl piecas. Izkrituši laimesti 5, 10 un 50 eiro apmērā, tāpēc nolēmis iegādāties vēl 5 biļetes. Lielo laimestu uzrādījusi desmitā biļete pēc kārtas, ar peldētāju uz vāka.

“Līdz šim es vispār nekad neko nebiju laimējis. Tajā pašā dienā laimētie 50 eiro ir lielākā summa, ko esmu laimējis. Tāpēc tas bija ļoti liels pārsteigums. Ne mana ģimene, ne sievas ģimene nevarēja noticēt, ka kaut kas tāds Latvijā vispār iespējams.”

Tā kā laimētājs ir daudzbērnu ģimenes tētis, tad viņš vispirms grib parūpēties par dzīvojamās platības palielināšanu. “Mēs šobrīd dzīvojam divistabu dzīvoklī, tāpēc lielāka dzīvojamā platība ir nepieciešamība,” viņš saka. Kārotais mikrorajons ir Pļavnieki. “Tā būs mana lielā dāvana visai ģimenei.”

Sporta loterijā iespējams piedalīties šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...