14.10.2023, 12:29

Sporto visi trešā sezona ir sākusies!

94 skolas pretendē uz 5000€ saņemšanu sporta dzīves uzlabošanai. To, kuras skolas saņems finansējumu, noteiksiet jūs – izlozes Sporto visi dalībnieki.

Pagājušā gada septembra beigās tika atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase 10. sezona, kurā piedalālījās 97 Latvijas skolas. Jaunā projekta sezona aizsāk arī jaunu sezonu loterijā Sporto visi – jau 14. oktobrī tiks noskaidrota pirmā šīs sezonas skola, kas saņems 5000€ finansējumu sporta dzīves uzlabošanai!

Finansējumu sporta dzīves uzlabošanai var saņemt jebkura projekta Sporto visa klase dalībskola – arī tās, kas saņēmušas finansējumu iepriekš. Tas nozīmē, ka, ja arī tava iemīļotākā skola jau pagājušajā mācību gadā saņēma 5000€ finansējumu projekta ietvaros, tad arī šogad tev ir iespēja atbalstīt savu skolu, iegādājoties Sporto visi loterijas biļeti skolas tuvumā! Loterijas darbības princips ir pavisam vienkāršs – ja tava biļete laimēs izlozes Sporto visi galveno laimestu, tad skola, Sporto visa klase dalībniece, kas atrodas vistuvāk tavā biļetē izvēlētajam punktam, iegūs 5000€ finansējumu.

Sporto visi ir viena no divām loterijām, kas tiek īstenota iniciatīvas Kustība, kas vieno ietvaros; iniciatīvas autori ir Latvijas Loto un LOK. Iniciatīvas mērķis ir atbalstīt sportu un aktīvu dzīvesveidu, tāpēc daļa no loterijās iegūtajiem līdzekļiem tiek novirzīta finansējuma piešķiršanai Latvijas skolām un jauniešu izaugsmes nometnes Personības akadēmija organizēšanai.

Pateicoties tiem, kuri iegādājas Sporta loteriju un piedalās izlozē Sporto visi, divu mācību gadu laikā finansējums 5000€ apmērā piešķirts 75 skolām Latvijā, turklāt 29 no šīm skolām saņēma finansējumu divreiz, savukārt jau 110 skolēni piedalījās jauniešu izaugsmes nometnē Personības akadēmija.

Lai kustība vieno!

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...