07.10.2021, 09:56

Sporto visi... ir klāt!

Klajā nākusi jauna, pārsteigumiem un laimestiem bagāta loterija

Kā jau vēstīts SuperBingo TV šovā, uzsākta aizraujoša, nekad nebijusi un laimestiem bagāta izloze Sporto visi. Par to ziņoja SuperBingo jaunais kolēģis un Sporto visi vadītājs Dinārs Zāģers.

Interaktīvā izloze ar geotārgetinga (jeb ģeogrāfiskās atrašanās vietas) principu Sporto visi ir otra loterija VAS Latvijas Loto un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) kopīgi īstenotās kampaņas Kustība, kas vieno ietvaros. Pirmā bija auditorijas lielu atsaucību guvusī Sporta loterija. Atgādinām, ka Kustība, kas vieno ietvaros organizētās loterijas palīdz vākt līdzekļus jaunatnes sporta atbalstam.

Piedalīties Sporto visi būs vienkārši – spēlētājs savā latloto.lv spēles kontā reģistrēs jebkuru punktu Latvijas kartē. Šis punkts var atrasties jebkur – tā var būt mājvieta, restorāns, mežs, parks vai jebkura cita ģeogrāfiska vieta. Sistēma šo kartē atzīmēto vietu pārvērtīs ģeogrāfisko koordināšu punktā, un spēlētājam tiks izveidota elektroniska formāta biļete.

Uzsveram, ka spēle notiek tikai internetā, latloto.lv spēles kontos. Tirdzniecības vietās Sporto visi spēlēt nebūs iespējams.

Katra biļete piedalīsies divās pēc biļetes reģistrācijas tuvākās nedēļas izlozēs: vienā sestdienas Lielajā izlozē un vienā Trešdienas izlozē. Maksa par dalību vienas nedēļas izlozēs ir 3 eiro. Trešdienas izlozes maksimālais laimests ir 500 eiro, Lielajā izlozē sestdien – 5000 eiro. Taču šajā brīdī sāksies spēles pārsteidzošākā daļa: laimēs ne tikai izlozētās biļetes īpašnieks, bet arī citi spēlētāji, kuru izvēlētie ģeogrāfiskie punkti atrodas laimētājam vistuvāk.

Toties sestdienas Lielās izlozes lielajam laimestam ģeogrāfiski tuvākā vispārizglītojošā skola, LOK projekta Sporto visa klase dalībniece, saņems 5000 eiro finansējumu sporta dzīves uzlabošanai.

Labas lietas notiek, kad tās darām kopā!

Sporto visi iespējams piedalīties šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...