03.04.2024, 12:27

SuperBingo 307 279 eiro laimests šogad ir lielākais

“Kā man gribētos iesaukties SuperBingo,” ieteicās viens no šova vadītājiem Armands Simsons brīdī, kad līdz robežbumbiņai nebija zināmas vēl trīs bumbiņas. Pēc tam izkrita bumbiņa ar skaitli “2”, tai sekoja “58” un “9”, kad pēc īsa klusuma brīža Armands Simsons ar neslēptu prieku balsī paziņoja, ka ir atminēts SuperBingo! “Ir viens laimētājs, kurš saņem savā īpašumā SuperBingo uzkrājumu,” ziņoja TV3 raidījumā. Šobrīd VAS Latvijas Loto gaida ierodamies šo laimētāju.

Laimējusī persona savu SuperBingo biļeti ar diviem spēles variantiem par 5 eiro bija iegādājusies Ogrē, Narvesen tirdzniecības vietā pie autoostas.

Loterijas SuperBingo pastāvēšanas laikā šī ir ceturtā reize, kad kāds tās dalībnieks tiek pie laimesta, kas lielāks par 300 000 eiro. Iepriekš pie vairāk nekā 304 000 eiro laimesta tika kāds iLOTO spēlētājs 2022. gada augustā.

Izlozes noteikumi paredz, ka kopš šī gada janvāra SuperBingo laimētājam ir iespēja laimēt arī skandināvu stila privātmāju. Lai šis sapnis piepildītos, dalībniekam jāpiedalās Džokeru papildspēlēs, atzīmējot savu izvēli loterijas biļetē. Šoreiz šī izvēle nav tikusi veikta, tāpēc māja netika laimēta.

Piedalīties SuperBingo var šeit.

SuperBingo
Laimē 204 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...