27.04.2019, 14:10

SuperBingo Dubultspēle priecēs līdz pat augustam

SuperBingo skatītāju un spēlētāju iecienītā Dubultspēle televīzijas ekrānos būs redzama līdz pat 3. augustam.

Lai piedalītos papildspēlē, jāiegādājas SuperBingo ar pieciem spēles variantiem uz vienas kvīts un ar atzīmi par dalību papildspēlē Džokers uz kādu no SuperBingo izlozēm laika posmā no 2019. gada 4. maija līdz 27. jūlijam.

Papildspēles izlozē pēc nejaušības principa no centrālās on-line datu sistēmas tiek izlozēti pieci kvīšu numuri. Pirmās kvīts īpašnieks iegūst tiesības piedalīties nākamajā SuperBingo izlozē kā auditorijas spēļu dalībnieks ar 31. kārtas numuru, bet pārējo četru kvīšu īpašnieki tiekas televīzijas studijā, lozē un noskaidro:

  • kuriem diviem dalībniekiem spēle noslēdzas ar 1000 eiro laimestu;
  • bet kuri divi turpina Dubultspēli pie īpašās spēles iekārtas ar 12 aizklātiem pamatspēles lauciņiem (aizklāti vienā iekārtas pusē) un 4 ekstra lauciņiem (aizklāti abās iekārtas pusēs).

Pamatspēles laimestu kopsumma ir 18 000 eiro, savukārt ekstra spēlē iespējams tikt pie papildu laimesta 5000 eiro apmērā.

Vienā no pamatspēles 12 aizklātajiem lauciņiem papildus naudas summai aizklātā veidā izvietots ekstra spēles simbols. Ja starp Pirmā dalībnieka atvērtajiem sešiem pamatspēles lauciņiem ir arī lauciņš, kurā izvietots ekstra spēles simbols, tad Pirmais dalībnieks pēc pamatspēles noslēguma piedalās ekstra spēlē. Ja starp Pirmā dalībnieka atvērtajiem sešiem pamatspēles lauciņiem nav lauciņa, kurā izvietos ekstra spēles simbols, tad pēc pamatspēles noslēguma ekstra spēlē piedalās Otrais dalībnieks.

Dalībnieks, kurš ieguvis tiesības piedalīties ekstra spēlē, pēc pamatspēles noslēguma atver vienu no četriem aizklātajiem ekstra spēles lauciņiem, un veiksmes gadījumā savam laimestam var pievienot papildus 5000 eiro.

SuperBingo
Laimē 141 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €