20.04.2024, 14:01

SuperBingo iespējams laimēt četras automašīnas Audi A4

Mūsu mīļais SuperBingo piepilda sapni par jaunu automašīnu! Šodien, 20. aprīlī, atklājam papildspēli, kurā iespējams laimēt četras automašīnas Audi A4 un naudas laimestus.

Papildspēle notiks četros posmos – katrā posmā ir septiņas iknedēļas izlozes un viena Fināla izloze. Katrā iknedēļas izlozē tiks izlozētas trīs SuperBingo biļetes – pirmās un otrās izlozētās biļetes īpašnieki katrs laimēs 1000 eiro, trešās – iegūs tiesības piedalīties tuvākajā Fināla izlozē. Fināla izlozes notiks 15. jūnijā, 3. augustā, 21. septembrī un 9. novembrī. Katrā Fināla izlozē piedalīsies septiņi finālisti – viens veiksminieks laimēs sportisko Audi A4 un pārējie – naudas laimestu 1500 eiro apmērā.

Papildspēlē piedalīsies visi dalībnieki, kuri iegādājušies un reģistrējuši SuperBingo ar pieciem variantiem uz vienas kvīts un dalību Džokers 7 laika periodā no 20. aprīļa plkst. 14.00 līdz 2. novembra plkst. 14.00.

Pateicoties progresīvajam dizainam ar precīzajām priekšpuses līnijām un raksturīgo aizmuguri, Audi A4 Limousine sportiskais raksturs ir kļuvis vēl pamanāmāks, bet pilnvērtīgu baudījumu nodrošina kvalitatīvs un funkcionāls interjers, inovatīvas tehnoloģijas, digitalizācija, informācijas un izklaides, un vadītāja palīgsistēmas un jaudīgs dzinējs.
Īpašu uzmanību piesaista Audi A4 Limousine diski, kā arī platie spārni un izteiksmīgā sliekšņu apdare. Aizmugurējos LED lukturus savieno nepārtraukta hromēta josla. Sportisku akcentu piešķir nobīdītā difuzora zona ar trapecveida izplūdes caurulēm.
Salonā automobiļa platumu izceļ nepārtrauktā ventilācijas atveru josla ar hromētu joslu virs tās. Viduskonsolē izvietots ietilpīgs, praktisks glabāšanas nodalījums. Salona standarta apgaismojumā iekļauts lasīšanas apgaismojums.

Reģistrēties papildspēlei SuperBingo četri limuzīni izloze var šeit.

SuperBingo
Laimē 222 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...