11.09.2023, 10:56

SuperBingo laimētā automašīna Škoda Kamiq nodota īpašniecei

Astoto reizi SuperBingo Ekstra spēlē laimēts auto

Piektdien, 8. septembrī, īpašniecei – Ilzei Jaunskungai no Tukuma – tika nodota TV šova SuperBingo Zaļajā spēlē laimētā automašīna Škoda Kamiq.

Ilze labprāt svētdienu rītos skatās raidījumu SuperBingo un priecājas par veiksminiekiem, kuri laimē, taču pati loterijās piedaloties reti. Ilze smejas: “Klausu Armandu un spēlei atvēlu tikai brīvos līdzekļus.” Lielākā veiksme līdz šim viņai bijusi momentloterijā – laimējusi 50 eiro.

“Uz 12. augusta Auditoriju spēļu izlozi nosūtīju tikai vienu komplektu. Un izlozes rītā sapratu, ka noteikti jānoskatās raidījums,” stāsta laimētāja, “man nebija sajūtas, ka mani izlozēs, tomēr ļoti cerēju, ka tā notiks. Tā arī notika – kļuvu par Zaļās spēles dalībnieci.”

Par ciparu, kuru atvērs Zaļajā spēlē, laimētāja domājusi visu nedēļu un līdz pēdējam mirklim šaubījusies – vērt otro vai trešo lauciņu. Domas mainījās izlozes dienā, 18. augustā, kad Sarkanajā spēlē tukumnieks Oskars Vēdzele atvēra lauciņu numur trīs. “Nodomāju, ka abiem tukumniekiem nevajadzētu vērt vienādus lauciņus, tāpēc lēmu par labu otrajam,” atklāj Ilze, “taču Ekstra spēlē zināju, ka gribēšu atvērt lauciņu numur pieci, zem kura arī atklāju automašīnas Škoda Kamiq simbolu.”

“Pēc izlozes visu nedēļu smējos, ka braukšu mājās ar kāmīti – tā saucu automašīnu Škoda Kamiq,” ar smaidu saka Ilze.

Laimētāja esot saņēmusi zvanus un ziņas ar apsveikumiem no cilvēkiem, kurus nebija satikusi 20 gadus.

Apsveicam!

SuperBingo
Laimē 224 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...