09.08.2019, 15:21

SuperBingo TV šovs priecēs ar jaunumiem

10. augusta SuperBingo izloze būs īpaša ar to, ka tajā sevi pieteiks trīs būtiski papildinājumi.

Debitēs jauna auditorijas spēle Labirints, kas nomainīs Planētas spēli. Spēlē piedalīsies divi dalībnieki - viens iepriekšējā SuperBingo izlozētā komplekta īpašnieks un viens izlozētais TV auditorijas spēles dalībnieks. Katram dalībniekam ir četri gājieni, kuru laikā dalībnieku kauliņš pārvietojas pa dažādu summu lauciņiem. Uzvar tas dalībnieks, kura lauciņš spēles noslēgumā atrodas uz lielākas summas laukuma. Uzvarētājs var izvēlēties – vai pieņemt laimesta summu, vai doties uz Fināla spēli, savukārt otrās vietas ieguvējs saņem 350 eiro laimestu. Lielākais iespējamais laimests ir 20 000 eiro.

Labirinta spēlei nepieciešams iesūtīt:

  • SuperBingo kvīti ar vismaz vienu variantu,
  • nelaimējušu momentloterijas Planēta biļeti
  • nelaimējušu momentloterijas Labirints biļeti

10. augustā notiks arī pirmā papildspēles Raženais augusts laimestu izloze. Viens veiksminieks tiks pie Volkswagen Golf, divi – pie 1000 eiro laimestiem. Un tā četras nedēļas pēc kārtas! Papildspēlē automātiski piedalās ikviena SuperBingo kvīts ar:

  • 5 variantiem,
  • atzīmi par dalību papildspēlē Džokers,
  • kas iegādāta uz kādu no 3.; 10.; 17.; 24. augusta izlozēm.

Trīs lietas - labas lietas! Šīs nedēļas SuperBingo būs zīmīgs ne tikai ar Labirinta spēles debiju, bet arī vēsturisko – pašu pirmo – Čeku loterijas izlozes rezultātu paziņošanu. Čeku loterijas organizētājs ir Valsts ieņēmumu dienesta (VID), savukārt SuperBingo – primārais informācijas avots. Čeku loterijas rezultātu paziņošana notiks katra mēneša otrajā svētdienā, SuperBingo TV šova ietvaros. Tajās reizēs pārraide būs par 15 minūtēm ilgāka, tātad stundu un piecpadsmit minūtes gara. 

Informācija par Čeku loterijas izložu rezultātiem, tai skaitā par VID padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku piešķirtajām papildu balvām tiks publiskoti arī vietnē www.latloto.lv. Visa informācija par Čeku loterijas norisi meklējama www.cekuloterija.lv

 

 

SuperBingo
Laimē 191 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €