13.04.2022, 17:30

SuperBingo Volkswagen Taigo ir nodots īpašniecei

Pūpolsvētdienu laimēšanas tradīcija

Šodien, 13. aprīlī, pie savas saimnieces – Astrīdas Kronbergas no Līgatnes – nonāca pagājušajā nedēļas nogalē SuperBingo Lielā laimes rata spēlē laimētā automašīna Volkswagen Taigo.

Astrīda atklāja, ka pirmo reizi bija iegādājusies SuperBingo kvīti ar pieciem variantiem un abām Džokers papildspēlēm. “Pirmīt mēdzu spēlēt SuperBingo, taču vienmēr esmu pirkusi mazāk variantu,” stāsta veiksminiece.

Astrīda visu nedēļu ir jutusi saviļņojumu, kura augstākais punkts tika sasniegts, kad viņa saņēma zvanu no studijas ar aicinājumu pieslēgties video zvanā. Viņa dalījās ar savām pozitīvajām emocijām, neticot, ka tas notiek ar viņu.

“Pagājušajā gadā mans vīrs Pūpolsvētdienā momentloterijā Bagāts laimēja 3000 eiro. Un šogad pie iespaidīga laimesta tiku es. Varbūt tā ir Pūpolsvētdienas laimēšanas tradīcija? ,” viņa priecīgi jautā.

Astrīda jau sestdien informēja ģimeni, ka ir laimējusi auto, un aicināja noskatīties raidījumu svētdienas rītā. “Mazmeitiņa, ieraugot mani raidījumā, teikusi, lai ome kāpjot ārā no tās kastes jeb televizora,” viņa smejas. Laimētāja ir ieplānojusi braucienu pie savu bērnu ģimenes uz Kuldīgu, kur viņu gaida mazbērni.

Lai daudz skaistu ceļojumu!

Piedalīties SuperBingo iespējams šeit.

SuperBingo
Laimē 273 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...