02.08.2021, 09:13

Tiek modernizēta skaitļu loterija Keno

Jauns vizuālais noformējums, bet laimestu iespējas – nemainīgi augstas

Viena no inteliģentākajām loterijām ar ļoti senām tradīcijām – Kenopiedzīvojusi vizuālās pārvērtības, taču spēles princips un noteikumi nemainās. 3 reizes dienā ir iespējams laimēt līdz 600 000 eiro.

Kā savulaik atzīmējis kāds Keno spēlētājs – šī loterija ir kā rituāls, kurā atzīmēt savus mīļākos skaitļus un sekot līdzi, kā tie saskan ar Fortūnas rēķiniem. Lai piedalītos izlozē, vispirms jāizlemj, ar cik skaitļiem (no 1 līdz 10) notiks dalība izlozē, pēc tam šie skaitļi ir jāatzīmē. Nākamais solis – izvēlēties spēles likmi no 0,20 līdz 10,00 eiro. Visbeidzot, jāatzīmē izložu skaits. Tāpat pastāv iespēja spēlēt Ātrspēli, kurā izvēli pēc nejaušības principa veic dators.

Savukārt abonēšana ir ērtākais veids, kā vienmēr piedalīties un nekad neaizmirst savu loterijas rituālu. Abonēšana jāveic vienu reizi; turpmāk dalība notiks katrā izlozē. Kupons tiek apmaksāts automātiski ar maksājumu karti pirms katras izlozes. Iegādātos kuponus spēlētājs saņem e-pastā.

Atgādinām, ka loterija šogad Latvijā svinēja 20 gadu jubileju, un šajā laikā teju katru dienu tiek laimēti tūkstošos un desmitos tūkstošu mērāmi laimesti. Turklāt savas pastāvēšanas laikā Keno trīs reizes ir sagādājusi spēlētājiem laimestus, kas ļāvuši iekļūt starp Latvijas Loto Top 10 visu laiku vislielākajiem laimestiem. 600 000 eiro savulaik laimēja kāds vidzemnieks, bet 341 489 eiro tika laimēts 2 reizes – Rīgā un Aizkrauklē.

Leģenda vēsta, ka Keno ir viena no vecākajām loterijām pasaulē un tās saknes meklējamas Ķīnā, kur to sauca par Baltā baloža loteriju, jo tieši baloži izvilkuši loterijas laimīgos skaitļus un loterijā iegūtie līdzekļi izmantoti Lielā Ķīnas mūra celtniecībā. Patlaban loterija Keno ar dažādām tās variācijām ir pazīstama visā pasaulē.

Skaitļu loteriju Keno iespējams spēlēt šeit.

Keno
Laimē 600 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...