15.11.2015, 11:20

TV šovā SuperBingo laimētas automašīnas Nissan Qashqai un Volkswagen Passat!

Šonedēļ notika pirmā no deviņām papildspēles Deviņbriežu spēks ar SuperBingo  izlozēm, kurā tika izlozēta automašīna Nissan Qashqai.

Automašīnas izlozē piedalījās Ilze Vilsone no Aizkraukles un Raimonds Cers no Rīgas, bet trešais pretendents uz auto izlozi nebija ieradies. Pirmā savu izvēli izdarīja Ilze, paņemot spēles apli, kurā bija paslēpies 300 € naudas laimests, tādejādi Raimondam atstājot spēles apli ar automašīnas laimestu.

Veiksminieks pastāstīja, ka SuperBingo piedalās jau kopš spēles pirmsākumiem, bet līdz šim esot izdevies tikt vien pie nelieliem laimestiem. “Uz automašīnas izspēli šodien braucu ar vēsu prātu, jo esmu racionāls cilvēks. Jau biju izdomājis, ka 300 € laimests noderēs manas esošās automašīnas  - sešpadsmit gadus vecās Volkswagen Passat izpūtēja remontam. Esmu ļoti pārsteigts par savu veiksmi! Ar Nissan Qashqai braukšu pats, bet Passat uzdāvināšu mazmeitai, kura nesen ieguvusi autovadītāja apliecību”, atklāj jaunā auto īpašnieks.

SuperBingo TV studijā pie lielākā laimesta šajā izlozē tika Egons Lārmanis no Gaujienas – viņš grieza Lielo laimes ratu un uzgrieza automašīnas Volkswagen Passat sektoru!

SuperBingo
Laimē 141 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €