03.06.2021, 11:50

Vēl nebijuši Vikinglotto miljoni!

Unikāla situācija: uzkrājuma prognoze par 6 atminētiem skaitļiem – 8,5 miljoni eiro

Jau vēstīts, ka Vikinglotto piedzīvo pārmaiņas, kas tiek ieviestas ar mērķi biežāk iepriecināt spēlētājus ar maksimālo laimestu, un jaunā spēles formula spēkā stāsies ar 9. jūnija izlozi. Taču jau šonedēļ saistībā ar pāreju uz jauno formulu izveidojusies vēl nekad nebijusi situācija, kurā, atminot tikai 6 Vikinglotto skaitļus, iespējams laimēt 8,5 miljonus eiro!

Šāda situācija izveidojusies saistībā ar izmaiņām maksimālā laimesta summā, kas paredz pagājušajā izlozē nelaimēto maksimālo laimestu pārnest uz nākamās izlozes 2. grupas laimestu fondu, kas to palielina līdz 8,5 miljoniem eiro. Sākot ar 9.jūniju maksimālā laimesta summa turpmāk “augs” līdz 25 miljoniem eiro.

Jaunajā spēles variantā būs jāatmin 1 Vikingskaitlis no 5, nevis 1 no 8, kā bija iepriekš. Tātad, kopumā, lai tiktu pie lielā laimesta, jāatmin 6 skaitļi no 48 (šis princips nemainās) un 1 Vikingskaitlis no 5.

Mainās arī spēles cena. Turpmāk, iegādājoties vienu spēles variantu, tas maksās 1 eiro,  bet spēlētāja ieguvums par šo cenu būs ievērojami lielāks, jo spēles laimestu fonds, kas šobrīd sastāda 50% no spēles apgrozījuma, turpmāk būs 60,5%. Tas nozīmē, ka vērtība, uz ko pretendē Latvijas Vikinglotto spēlētājs, salīdzinājumā ar spēlē ieguldīto naudu, pieaugs.

Minētās Vikinglotto izmaiņas sāksies līdz ar 9. jūnija izlozi.

Klajā tiek laista arī jauna papildspēle Vikinglotto septiņvietīgais auto, kuras galvenais laimests būs septiņvietīga premium klases automašīna Toyota Highlander. Tajā piedalīsies kvītis ar 8 variantiem un Džokeri, kas iegādātas no 3. jūnija. Kvītis papildspēlei varēs reģistrēt sākot no 3. jūnija plkst. 15:00.

Piedalīties Vikinglotto iespējams šeit.

Vikinglotto
Uzkrājuma prognoze

25.0 milj.

Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €