09.10.2019, 15:00

Vikinglotto AUTO atgriežas ar sniegbaltu Toyota RAV4

9.oktobrī sākas papildspēle Vikinglotto AUTO, kuras dalībnieki varēs tikt pie vairākiem naudas laimestiem, bet fināla uzvarētājs pie jaunas, sniegbaltas Toyota RAV4 automašīnas.

Papildspēles ietvaros deviņas trešdienas pēc kārtas, sākot no 9.okotbra,  notiek iknedēļas kvīšu numuru izlozes un viena fināla izloze 13. decembrī.

Katrā iknedēļas izlozē tiek izlozētas trīs Vikinglotto AUTO papildspēlei piereģistrētas kvītis. Pirmās un otrās izlozētās kvīts īpašnieki katrs laimē 1000 eiro, savukārt trešās izlozētās kvīts īpašnieks iegūst tiesības piedalīties fināla izlozē.

Fināla izlozē piedalīsies 9 iepriekš izlozētie dalībnieki. Viens tiks pie garantētā, galvenā laimesta – automašīnas Toyota RAV4, savukārt pārējie tiks iepriecināti ar naudas laimestiem no 2 000 līdz 3 000 eiro.

Kā piedalīties:

  • Papildspēlē var piedalīties visi spēlētāji, kuri iegādājušies Vikinglotto kvīti ar astoņiem spēles variantiem uz vienas kvīts un ar atzīmi par dalību papildspēlē Džokers.
  • Papildspēlē piedalās gan drukātas, gan elektroniski iegādātas kvītis.
  • Kvīti papildspēlei var piereģistrēt vienu reizi un tā piedalās tuvākajā izlozē no kvīts reģistrēšanas brīža;
  • Papildspēlē var piedalīties spēlētāji, kas kvītis iegādājušies laika periodā no 9. oktobra līdz 11. decembra plkst. 13:59.59 (iLOTO spēlētājiem līdz 13.44.59) un piereģistrējuši iegādāto kvīti dalībai papildspēlē interneta adresē www.latloto.lv/vikinglottoauto uz kādu no iknedēļas izlozēm.

Reģistrēt kvīti: Vikinglotto AUTO papildspēle
Papildspēles pilnie noteikumi: Vikinglotto AUTO noteikumi

Vikinglotto
Uzkrājuma prognoze

4.3 milj.

Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €