15.03.2023, 17:46

Vikinglotto auto Škoda Kodiaq nodota īpašniekam

Trešdien, 8. martā, papildspēles Vikinglotto auto laimētājs Mareks Kabaļs no Cēsīm saņēma izlozes galveno laimestu – automašīnu Škoda Kodiaq.

Laimētājs atklāj, ka arī iepriekš ir piedzīvojis veiksmi loterijās, laimējot naudas laimestus. “Es vienmēr zināju, ka laimēšu automašīnu, taču nezināju, kad un kādu,” ar smaidu saka Mareks, “tāpēc mēdzu iegādāties loterijas un reģistrēties papildspēlēm, jo, ja nav biļetes, nav iespējas uz kaut ko cerēt.”

Jaunas automašīnas laimēšana ir pārsteidzošu notikumu pilna. “Pirmkārt, Fināla izloze notikusi ļoti smukā datumā – 03.03.2023., otrkārt, mans dalībnieka numurs un auto lauciņš bija palikuši izložu traukā kā pēdējie. Emociju pilna izloze, jo līdz izlozes beigām nevarēja zināt, kurš kļūs par automašīnas īpašnieku,” turpina veiksminieks, “treškārt, 6. martā, savā dzimšanas dienā, Škoda Kodiaq tika reģistrēta uz mana vārda, un, visbeidzot, auto saņēmu 8. martā, un tā būs lieliska dāvana sievai Starptautiskajā sieviešu dienā, atliek vien iegādāties puķes un svētki izdevušies.”

Apsveicam!

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...