24.05.2023, 15:02

Papildspēle Vikinglotto elektroauto ir sākusies!

Reģistrēties papildspēlei iespējams no 24. maija plkst. 15:00

Šodien, 24. maijā, Latvijas Loto izsludina papildspēli Vikinglotto elektroauto, kurā galvenais laimests ir elektroauto Škoda Enyaq Coupe iV 60, kas apvieno komfortablu braukšanu un stilīgu dizainu.

Papildspēlē piedalīsies Vikinglotto kvītis ar astoņiem variantiem un Džokeri, kas iegādātas un reģistrētas, sākot no 24. maija plkst. 15:00 līdz 23. augusta plkst. 13:59, norādot prasīto informāciju interneta vietnē latloto.lv/vikinglottoauto.

Papildspēles ietvaros notiek 13 iknedēļas kvīšu numuru izlozes un viena Fināla izloze. Sākot ar 31. maiju, katrā iknedēļas izlozē no piereģistrētajām tiek izlozētas trīs kvītis. Pirmās un otrās izlozētās kvīts īpašnieki katrs laimē 1000€, bet trešās izlozētās kvīts īpašnieks iegūst tiesības piedalīties Fināla izlozē, kas norisināsies 2023. gada 25. augustā. Viens spēlētājs laimēs automašīnu, bet pārējie finālisti – naudas laimestu 1500 eiro.

Jaunā Škoda Enyaq Coupe ir pilnībā elektriska automašīna. Elektroauto ir komfortabls, izsmalcināts, stilīgs, aerodinamiski efektīvs un sportisks vienlaicīgi.

Skaitļu loteriju Vikinglotto iespējams iegādāties šeit.

Vikinglotto
Uzkrājuma prognoze

4.1 milj.

Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...