Momentloterija

Jauna loterija 19 gājienos!

MONOPOLY momentloterija

MONOPOLY mēs iepazinām kā populāru galda spēli, kura pirms 86 gadiem tika radīta ASV un kopš tiem laikiem guvusi fenomenālus panākumus. Savulaik Latvija pat cīnījās par Rīgas iekļaušanu spēles laukumā un, pateicoties publikas atsaucībai, Rīga apsteidza tādas metropoles kā Ņujorka, Madride un Maskava un ieguva sev spēlē atsevišķu lauciņu.

Tagad pieejama arī aizraujoša MONOPOLY momentloterija ar 19 iespējām laimēt un lielāko momentloteriju laimestu – 120 000€. Atpazīsti populāros galda spēles kauliņus un citus elementus! Lai veicas!

Pievienot grozam

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kur var iegādāties jauno momentloteriju? 
  • Sakarā ar Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu noteiktās ārkārtas situācijas termiņa izbeigšanos, sākot ar šī gada 7. aprīli Latvijas Loto loterijas biļetes ir iespējams iegādāties VISĀS loterijas biļešu tirdzniecības vietās, t.sk. veikalos un Latvijas Pastā, ievērojot Covid-19 saslimstības ierobežošanai spēkā esošās prasības tirzniecības vietu darbam un pircēju apkalpošanai.

 • Vai MONOPOLY ir papildspēle?
  • Jā, nelaimējušās MONOPOLY biļetes ir iespējams reģistrēt papildspēlē. Katrā izlozē tiks izlozēti desmit laimesti no 100 EUR līdz pat 1000 EUR. Papildspēlei var reģistrēt gan tirdzniecības vietās, gan internetā iegādātas nelaimējušas biļetes. Pilni papildspēles noteikumi ŠEIT.

 • Vai no lielā laimesta tiek ieturēts nodoklis?
  • Vienreizēji izložu laimesti līdz 3000 eiro (ieskaitot) ar nodokli aplikti netiek, bet laimesta daļai virs 3 000 eiro tiek piemērots nodoklis. Vairāk par nodokli no laimesta iepazīsties ŠEIT.

 • Kā tiek sadalītas fiziskās un interneta biļetes?
  • Latvijas Loto, veicot jaunas momentloterijas pasūtījumu, nosaka kopējo biļešu skaitu sērijā. Momentloterijā MONOPOLY sērijā ir viens miljons biļešu. Visa sērija tiek sadalīta starp tirdzniecības kanāliem – internetu un tirdzniecības vietām. Tas nozīmē, ka pilnīgi visas laimestu grupas tiek sadalītas proporcionāli nodrukātajām biļetēm un biļetēm internetā, taču kopējais biļešu skaits abos tirdzniecības kanālos nepārsniedz vienu miljonu.

    

Pilni noteikumi
Īsie spēles noteikumi

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €