LATLOTO 5 NO 35

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Kā spēlēt Internetā?

Kas ir papildskaitlis un cik skaiļi jāatmin, lai būtu laimests?

Kā spēlēt Latloto 5 no 35 sistēmu?

Kāda ir varbūtība laimēt?

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

Pilni Latloto 5 no 35 noteikumi

Latloto 5 no 35 licencenoteikumi IAUI

VAS Latvijas Loto organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumi internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi)

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

 • Saņemiet on–line tirdzniecības vietā bezmaksas kuponu. Uz kupona ir 12 varianti.

5 no 35 kupons

 • Izvēlieties 5 skaitļus no 35 vienā variantā un atzīmējiet tos ar krustiņu.
 • Spēles variants ir pieci Jūsu izvēlētie skaitļi vienā lauciņā, kuri nosvītroti ar zīmi "X" (ar melnu vai zilu pildspalvu). Skaitļus Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī termināls (on-line sistēma) - tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, vienkārši informējiet on-line pārdevēju, cik Ātrspēles variantus vēlaties spēlēt.

5 no 35 viens variants

 • Viena varianta cena ir 0,75 €. Maksa par spēli atkarīga no variantu skaita un izložu skaita, kurās vēlaties piedalīties.
 • Izvēlieties, cik izlozēs vēlaties piedalīties: 1, 2, 4, 8 vai 16 izlozēs; ar zīmi "X" nosvītrojiet attiecīgo lodziņu. 

  5 no 35 izlozu skaits    

 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Nododiet aizpildīto kuponu pārdevējam, kurš to reģistrēs on-line terminālā. Samaksājiet pārdevējam un saņemiet on-line termināla izdrukātu kvīti.    
 • Pēc kvīts saņemšanas pārbaudiet, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas Jūsu izvēlētās atzīmes.   

Latloto 5 no 35 kvīts

 • Saudzīgi glabājiet kvīti, jo tikai kvīts, nevis kupons, ir pierādījums Jūsu dalībai izlozē un tiesībām saņemt laimestu.         

Kā spēlēt Internetā?       

 • Izvēlieties Latloto 5 no 35 un Jūs saņemsiet virtuālu kuponu.

 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Latloto 5 no 35 aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. 

 

5 no 35 iLOTO kupons

 

 • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 

 

 • Izvēlieties 5 skaitļus no 35 vienā variantā un atzīmējiet tos ar kursoru.
 • Spēles variants ir pieci Jūsu izvēlētie skaitļi vienā lauciņā. Skaitļus Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī iLOTO sistēma - tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, izvēlieties variantu, kurā vēlaties spēlēt Ātrspēli – ar kursoru atzīmējiet varianta numuru varianta lauciņa labajā apakšējajā stūrī. Tad spiediet zem kupona uz izvēlnes „Ātrspēle”.

5 no 35 viens variants

 • Viena varianta cena ir 0,75 €. Maksa par spēli atkarīga no variantu skaita un izložu skaita, kurās vēlaties piedalīties.
 • Izvēlieties, cik izlozēs vēlaties piedalīties: 1, 2, 4, 8 vai 16 izlozēs; atzīmējiet savu izvēli ar kursoru.

5 no 35 izložu skaits

 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Aizpildot kuponu iLOTO, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai kupona apakšējā labajā stūrī, kā arī laikam, kas atlicis līdz iespējai reģistrēt savu dalību tuvākajā izlozē. Jūs varat pats izvēlēties arī Latloto 5 no 35 papildskaitli – papildspēļu Džokers un Džokers 7 pēdējo ciparu.
 • Kad kupons aizpildīts, apstipriniet savu izvēli, spiežot uz „PIEVIENOT GROZAM”. Nospiežot „PIEVIENOT GROZAM”, Jums tiks piedāvātas iespējas „TURPINĀT IEPIRKTIES” vai „APSKATĪT GROZU”. Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs. Lai pirkumu apmaksātu, Jums jāizvēlas apmaksas veids un jānospiež poga „APMAKSĀT”. Pirkumu grozu iespējams apmaksāt ar naudu no spēlētāja iLOTO iekšējā spēles konta (ja iekšējā spēles kontā ir pietiekami daudz līdzkeļus pirkuma apmaksai), ar bankas karti vai ar internetbanku.
 • Ja izvēlaties maksāt ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību, tad jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Ja izvēlaties maksāt ar naudu no sava iLOTO spēles konta, tad groza apmaksa notiek nekavējoties. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas un izmaksas no spēlētāja konta var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz iLOTO reģistrēta lietotāja vārda. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms, kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā ir 10 000 €.
 • Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas, Jūsu izvēlētie kuponi tiks reģistrēti dalībai izlozē.
 • Pārliecinieties par to, ka Jūsu kuponi ir reģistrēti – dodieties uz „Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu” ("Mani kuponi") un pārbaudiet, vai Jūsu kuponu statuss ir „Likme pieņemta”.
 • Savus reģistrētos kuponus Jūs varat apskatīt „Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā”, izvēloties katram atsevišķam kuponam opciju „Drukāt kuponu”. Arhīvā Jūs arī varat sekot līdzi savu reģistrēto kuponu statusam (piemēram, vai kupons ir laimējis vai arī vēl turpina piedalīties izlozēs).
 • Ja piedalieties izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājas lapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.

 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Latloto 5 no 35 aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt.

 • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmes spēles kuponā. 

 

Kas ir papildskaitlis un cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

 • Papildskaitlis ir kupona numura (papildspēles Džokers un Džokers 7 numuru) pēdējais cipars.
 • Papildskaitlis svarīgs, lai laimētu Papildskaitļa laimestu.
 • Lai papildus Uzkrājumam laimētu arī Papildskaitļa laimestu, Jums ir jāatmin pieci Latloto 5 no 35 skaitļi un papildskaitlis. Papildskaitlis netiek atsevišķi izlozēts – tas ir papildspēles Džokers atbilstošajā izlozē izlozētais pēdējais cipars. Papildskaitlis ir atminēts, ja uz Jūsu kvīts norādītā kupona numura pēdējais cipars sakrīt ar atbilstošajā papildspēles Džokers izlozē izlozēto pēdējo ciparu. Lai laimētu Papildskaitļa laimestu, nav jābūt spēlētai papildspēlei Džokers.
 • Tātad, atminot pareizi visus piecus Latloto 5 no 35 skaitļus un papildskaitli, Jūs laimēsiet Uzkrājumu un Papildskaitļa laimestu.
 • Ja atminēsiet piecus skaitļus, bet nebūs atminēts papildskaitlis, tad būsiet laimējis Uzkrājumu.
 • Pievērsiet uzmanību Uzkrājuma lielumam – pēc katras izlozes, kad Uzkrājums netiks laimēts, tā summa palielināsies – un tā līdz brīdim, kamēr Uzkrājums tiks laimēts!
 • Laimestus saņemsiet arī par četriem un trijiem atminētiem skaitļiem. Laimestu par četriem un trijiem atminētiem skaitļiem lielumi atkarīgi no laimētāju skaita un variantu daudzuma, kuri reģistrēti dalībai konkrētajā izlozē.

Kā spēlēt Latloto 5 no 35 sistēmu?

Jūs var piedalīties izlozē, spēlējot Latloto 5 no 35 sistēmu (sistēmas spēli). Lai piedalītos sistēmas spēlē, atzīmējiet uz kupona vienu no piedāvātajiem sistēmas spēles lauciņiem un vismaz vienā spēles laukumā nosvītrojiet izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošu skaitļu skaitu. Jūs piedalīsieties izlozē ar visiem variantiem (skaitļu kombinācijām), ko veidos šie skaitļi. Iespējamie sistēmas spēles varianti (skaitļu kombinācijas) un summa par dalību vienā izlozē:

Nosvītroto skaitļu skaits

Kombināciju skaits

Summa par dalību vienā izlozē, €

6

6

4,50 €

7

21

15,75 €

8

56

42,00 €

9

126

94,50 €

10

252

189,00 €

Tikai ņemiet vērā, ka Jūs nevarat uz viena kupona vienā variantā spēlēt sistēmas spēli un otrā nespēlēt sistēmas spēli.

Laimestu aprēķins sistēmas spēlē.

Kāda ir varbūtība laimēt? 

Atminētie skaitļi

Varbūtība 1/X

5 pamatspēles skaitļi un 

viens papildspēles skaitlis

3 246 320 

5 pamatspēles skaitļi

360 702 

4 pamatspēles skaitļi

2 164 

3 pamatspēles skaitļi

75 

 

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

 

Latloto 5 no 35 izlozes notiek trešdienās un sestdienās, VAS Latvijas Loto Rīgā, Meistaru ielā 19.

Latloto 5 no 35 izložu un TV pārraižu laiki:

 

Izlozes sākums

Pārdošanas pārtraukums
  on-line tirdzniecības vietās

iLOTO pārdošanas pārtraukums

Rezultātu pārraide TV

trešdien

18:00

17:30 - 17:40

17:20 - 17:40

LTV1 21:05

sestdien

18:00

17:30 - 17:40

17:20 - 17:40

LTV1 20:55

 

Laimējušos skaitļus iespējams uzzināt pēc izlozes ikvienā on-line termināla atrašanās vietā, ka arī izložu dienās televīzijā. Tāpat informāciju var iegūt www.latloto.lv un pa izziņu tālruni 67227728.

 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

 • Laimestus līdz 150 € izmaksā loteriju on-line tirdzniecības vietās.
 • Laimestus no 150 € līdz 720 € izmaksā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī var izmaksāt jebkurā Latvijas Loto pilnvarotajā on-line tirdzniecības vietā.
 • Laimestus virs 720 € noformē Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19. Laimestus virs 720 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā.
 • Laimestus var pieteikt 30 dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās.

Uzmanību!

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts tirdzniecības vietā, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu. 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

 • iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu vai uz spēlētāja iLOTO iekšējo spēles kontu; spēlētājs savā iLOTO lietotāja kontā norāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu. Spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var saņemt laimestus vērtībā līdz 1 999,99 €.
 • Laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 € visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu. iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu.
 • Visi naudas laimesti no 2000 € tiek pārskaitīti uz katra laimētāja bankas kontu, kuru laimētājs norādījis iLOTO reģistrācijas datos. Laimesti no 2000 € līdz 3 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies.
 • Laimestus no 3 000 € noformē laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 3 000,01 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.

Uzmanību!

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts iLOTO un tā lielums ir EUR 2000 līdz EUR 3000, tad laimētājam klienta izpētes jautājumi tiek nosūtīti elektroniski; laimests tiek noformēts pēc tam, kad laimētājs elektroniski sniedzis atbildes uz šiem jautājumiem. Ja laimests laimēts iLOTO un pārsniedz EUR 3000, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu.

 

Apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības 
inspekcijā 01.11.2017.

Licence Nr. VL-23 un Nr. IS/BT-01

 

 

Valsts akciju sabiedrības „Latvijas Loto” 

Valsts mēroga skaitļu izlozes „Latloto 5 no 35” noteikumi

 

1.Izlozes organizētājs

 

1.1. Valsts mēroga skaitļu izlozi „Latloto 5 no 35” (turpmāk tekstā – izloze) organizē valsts akciju sabiedrība „Latvijas Loto”, juridiskā adrese: Meistaru iela 19, Rīga; vienotais reģ. Nr. 40003083998, tālrunis 67227728, e-pasta adrese: info@latloto.lv; mājaslapa: www.latloto.lv.

      

2. Definīcijas

Kupons – bezmaksas biļete ar izlozes spēles laukumiem, kurā spēlētājs atzīmē savas izvēlētās skaitļu kombinācijas, kā arī izdara citas nepieciešamās atzīmes saskaņā ar šiem noteikumiem;

Kvīts - dokuments, kas apliecina spēlētāja dalību izlozē (tiek izsniegts on-line tirdzniecības vietās);

Papildskaitlis – skaitļu izložu papildspēles „Džokers” konkrētajā izlozē izlozētā numura pēdējais cipars;

Variants – pieci atzīmēti skaitļi vienā spēles laukumā uz izlozes kupona.

 

3. Izlozes organizēšanas vieta, laiks, laimējušo skaitļu izloze

 

3.1. Izloze Latvijas Republikā tiek organizēta tās licences darbības laikā.

3.2. Laimējušo skaitļu izloze notiek publiski katru nedēļu - trešdienās un sestdienās VAS „Latvijas Loto”, Rīgā, Meistaru ielā 19, plkst. 18.00.

3.3. Katrā izlozē tiek izlozēti 5 skaitļi no 35 skaitļiem. Laimējušo skaitļu izlozei tiek izmantots lototrons un izlozes bumbiņas, kas apzīmētas ar skaitļiem no 1 līdz 35.

3.4. Laimējušo skaitļu izloze tiek pārraidīta televīzijas kanālā LTV1, kā izlozes ieraksts. Ja tehnisku iemeslu dēļ nav iespējama laimējušo skaitļu izlozes ieraksta pārraide televīzijā, paredzētās izlozes pārraides laikā tiek pārraidīta mutiska vai grafiska informācija par laimējušajiem skaitļiem.

3.5. Oficiāls un izlozes rezultātus apliecinošs dokuments ir izlozes akts (protokols).

3.6. Izlozes rezultāti tiek publiskoti VAS „Latvijas Loto” mājaslapā www.latloto.lv un on-line tirdzniecības vietās.

 

4. Laimestu fonds un tā sadalījums, laimesti

 

4.1. Izlozes laimestu fonds ir 50% no pārdošanas kopsummas uz izlozi.

4.2. Izlozē ir sekojošas laimestu grupas:

 • 1. grupa – 5 atminēti skaitļi un atminēts Papildskaitlis (“Papildskaitļa laimests”);
 • 2. grupa –  5 atminēti skaitļi (uzkrājums);
 • 3. grupa – 4 atminēti skaitļi;
 • 4. grupa – 3 atminēti skaitļi.

4.3. Izlozes laimestu fonds 50% apmērā tiek sadalīts laimestu grupās sekojošā procentuālā intervālā (no minimālā līdz maksimālajam laimestu fonda procentuālajam sadalījumam) katrai laimestu grupai:              

 

Laimestu grupas

minimālais%

vidējais%

maksimālais%

1.grupa (tai skaitā 1.grupas rezerves fonds)

8%

9%

10%

2.grupa (tai skaitā 2.grupas rezerves fonds)

46%

48%

50%

3.grupa

15%

17%

19%

4.grupa

25%

27%

29%

4.3.1. Kopējā laimestu fonda procentuālais sadalījums katrā konkrētā laimestu grupā, atbilstoši šo noteikumu 4.3. punktā noteiktajiem procentuālajiem intervāliem, tiek noteikts ar VAS „Latvijas Loto” rīkojumu.

4.4. Katrā izlozē katras laimestu grupas laimestu fonds sadalās proporcionāli laimestu skaitam attiecīgajā grupā.

4.5. 1. grupas laimests (atminēti pieci skaitļi un atminēts Papildskaitlis) ir laimēts, ja izlozē vienā spēles variantā ir atminēti visi 5 skaitļi no 5 izlozētiem skaitļiem un atminēts Papildskaitlis. Papildskaitlis ir atminēts, ja uz spēlētāja kvīts norādītā kupona numura pēdējais cipars sakrīt ar konkrētajā papildspēles „Džokers” izlozē izlozētā numura pēdējo ciparu. Papildspēlei „Džokers” nav jābūt spēlētai, lai laimētu 1. grupas laimestu.

4.5.1. 1. grupas rezerves fonds tiek izmantots 1. grupas laimesta (Papildskaitļa laimests) nodrošināšanai un  1. grupas rezerves fondā uzkrātā nauda ar VAS “Latvijas Loto” rīkojumu var tikt novirzīta uz citām laimestu grupām..

4.5.2. Ja izlozē tiek laimēts 1. grupas laimests (Papildskaitļa laimests), tad spēlētājs laimē 1. grupas laimesta summu (Papildskaitļa laimestu) un 2. grupas laimesta summu (uzkrājumu). Šīs izlozes 2. grupas laimestu fonds pāriet uz 2. grupas laimestu rezerves fondu. 1. grupas Papildskaitļa laimesta summa tiek noteikta ar VAS „Latvijas Loto” rīkojumu.

4.6. 2. grupas laimests (uzkrājums) ir laimēts, ja vienā spēles variantā ir atminēti visi 5 skaitļi no izlozētajiem 5 skaitļiem.

4.6.1. 2. grupai tiek veidots laimestu rezerves fonds, no kura tiek veidots 2. grupas sākuma uzkrājums. 2. grupas laimestu fonda sadalījums starp 2. grupas laimestu (uzkrājumu) un 2. grupas laimestu rezerves fondu tiek noteikts ar VAS „Latvijas Loto” rīkojumu.

4.6.2. Ja izlozē tiek laimēts 2. grupas laimests (uzkrājums), tad spēlētājs laimē 2. grupas uzkrājuma summu. Šīs izlozes 2. grupas laimestu fonds pāriet uz 2. grupas laimestu rezerves fondu. 2. grupas „uzkrājuma” sākuma summa tiek noteikta ar VAS „Latvijas Loto” rīkojumu.

4.7. 3. un 4. grupas laimests – par 4 un 3 atminētiem skaitļiem - ir laimēts, ja izlozē vienā spēles variantā tiek atminēti attiecīgi 4 un 3 skaitļi no izlozētajiem 5 skaitļiem. Ja attiecīgajā grupā nav laimētāja, tad šīs grupas laimestu fonds tiek novirzīts uz 1. grupas laimestu rezerves fondu.

 

5. Izlozes kuponi, dalības maksa

 

5.1. Izlozes kuponus izgatavo, pamatojoties uz valsts akciju sabiedrības „Latvijas Loto” apstiprinātiem paraugiem, atbilstoši Latvijas Republikas „Azartspēļu un izložu likuma” prasībām. Kupons ir bezmaksas.

5.1.1. Uz kupona ir izvietoti:

 • 12 spēles laukumi (varianti) ar skaitļiem no 1 līdz 35;
 • sistēmas spēles lauciņi, kur spēlētājs var atzīmēt, kādu no piedāvātajām sistēmas spēlēm – 6, 7, 8, 9 vai 10;
 • papildspēļu „Džokers” un „Džokers 7” lauciņi;
 • izložu skaita lauciņi, kur spēlētājs atzīmē, cik izlozēs vēlas piedalīties, ar iespējamiem variantiem dalībai – 1, 2, 4, 8 un 16 izlozes (ja izvēlas dalību vairākās izlozēs, tad dalība notiek izlozēs pēc kārtas);

5.2.   Viena izlozes varianta cena uz vienu izlozi ir EUR 0,75 (septiņdesmit pieci centi). Maksa par dalību izlozē ir atkarīga no variantu skaita, izložu skaita un dalības papildspēlēs „Džokers” un/vai „Džokers 7”. Papildspēles „Džokers” cena uz vienu izlozi ir EUR 1,50 (viens euro un piecdesmit centu). Papildspēles „Džokers 7” cena uz vienu izlozi ir EUR 1,50 (viens euro un piecdesmit centu).

 

6. Dalība izlozē

 

6.1. Spēlētāju dalības reģistrācija izlozē notiek:

6.1.1. on-line tirdzniecības vietās, spēlētājam aizpildot spēles kuponu, iemaksājot attiecīgo maksu par dalību izlozē un, ar pārdevēja starpniecību, reģistrējot kuponā veiktās atzīmes on-line terminālā;

6.1.2. VAS „Latvijas Loto” Internetloto (turpmāk tekstā - iLOTO) sistēmā  www.latloto.lv, saskaņā ar „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem)”, kas tiek apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un publicēti www.latloto.lv.

 

6.2. Lai reģistrētu dalību izlozē tirdzniecības vietā spēlētājs:

6.2.1. uz kupona ar zīmi „x” ar melnu vai zilu pildspalvu atzīmē vismaz vienā spēles laukumā (variantā) 5 skaitļus;

6.2.2. uz kupona ar zīmi „x” piedāvātajos lauciņos izdara atzīmi par dalību vienā vai vairākās izlozēs (ja izvēlas dalību vairākās izlozēs, tad dalība notiek izlozēs pēc kārtas);

6.2.3. uz kupona izdara atzīmi par dalību vai atteikšanos no dalības papildspēlēs „Džokers” un „Džokers 7”.

6.2.4. Sistēmas spēle. Spēlētājs var piedalīties izlozē, spēlējot sistēmas spēli. Lai piedalītos sistēmas spēlē, spēlētājs uz kupona ar zīmi „x” atzīmē vienu no piedāvātajiem sistēmas spēles lauciņiem un vismaz vienā spēles laukumā nosvītro izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošu skaitļu skaitu. Spēlētājs piedalīsies izlozē ar visiem variantiem (piecu skaitļu kombinācijām), ko veidos šie skaitļi. Iespējamie sistēmas spēles varianti (piecu skaitļu kombinācijas) un summa par dalību vienā izlozē:

 

Nosvītroto skaitļu skaits

Kombināciju skaits

Summa par dalību vienā izlozē, EUR

6

6

4,50 

7

21

15,75

8

56

42,00

9

126

94,50

10

252

189,00

 

6.2.5. Aizpildīto izlozes kuponu tirdzniecības vietās pieņem līdz izlozes pārdošanas perioda slēgšanai - katras kalendārās nedēļas trešdienas vai sestdienas (izložu dienu) plkst. 17.29.59. Izlozes pārdošanas pārtraukums - katras kalendārās nedēļas trešdienās un sestdienas no plkst. 17.30 līdz plkst. 17.39.59.

6.2.6. Kad kupons ievadīts on-line terminālā, informācija tiek nolasīta un pārraidīta uz VAS „Latvijas Loto” centrālo on-line datu apstrādes sistēmu. Ja kupons ir aizpildīts atbilstoši izlozes noteikumiem, on-line termināls saņem apstiprinājumu no centrālās on-line datu apstrādes sistēmas un izdrukā kvīti, kas tiek izsniegta spēlētājam.

6.2.7. Izlozē var piedalīties arī izmantojot Ātrspēli. Ātrspēlē skaitļus, ar kuriem spēlētājs piedalās izlozē, pēc nejaušības principa izvēlas (ģenerē) on-line termināls, un spēlētājam pēc apmaksas tiek izsniegta kvīts tirdzniecības vietā.

6.2.8. Pēc no on-line termināla izdrukātās kvīts saņemšanas, spēlētājs pārbauda, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas viņa izvēlētās atzīmes.

6.2.8.1. Kvīts izdruka skaitās nederīga, ja ir bojāts (nav saprotami izdrukāts): kvīts numurs; svītru kods; skaitļu kombinācijas vai spēļu sistēma; izložu, kurās kvīts piedalās, skaits; kvīts izdrukāšanas (pirkuma) laiks; datums, uz kuru derīga kvīts; kupona numurs, kā rezultātā nav iespējams pārbaudīt kvīts autentiskumu (īstumu) un sameklēt kvīti ar atbilstošiem parametriem kā reģistrētu VAS „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā.

6.2.8.2. Gadījumā, ja spēlētājs konstatē augstākminētās neatbilstības, atbilstoši 6.2.8.1. punktam, viņam izsniegtajā kvītī, viņam ir nekavējoties jāpieprasa kvīts aizstāšana (bojātās kvīts anulēšana un jaunas izsniegšana) ar jaunu kvīti bez defektiem, griežoties pie pārdevēja, tajā pašā on-line tirdzniecības vietā, kurā tika saņemta (nopirkta) nekvalitatīvā kvīts vai VAS „Latvijas Loto” birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, iesniedzot bojāto kvīti un pirkumu apliecinošu dokumentu - čeku, bet ne vēlāk, kā līdz izlozes perioda slēgšanai, atbilstoši šo noteikumu 6.2.9. punktam. Bojāto kvīti atceļ un jaunu kvīti izsniedz on-line tirdzniecības vietas pārdevējs.

6.2.9. Ja kāda iemesla dēļ spēlētājs vēlas anulēt (atcelt) savu kvīti dalībai izlozē, tad to var izdarīt līdz izlozes perioda slēgšanai trešdienās vai sestdienas (izlozes dienas) plkst. 17.34.59 tajā on-line tirdzniecības vietā, kur tika iegādāta kvīts, iesniedzot kvīti un pirkumu apliecinošu dokumentu - čeku. Kvīti, pēc spēlētāja pieprasījuma, atceļ on-line tirdzniecības vietas pārdevējs. Ja kvīts ir reģistrēta dalībai vairākās izlozēs un pirmās izlozes periods, uz kuru tā ir reģistrēta ir noslēdzies, tad kvīti atcelt vairs nav iespējams. Pretenzijas, kas iesniegtas par kvīts atcelšanu (anulēšanu) pēc kvīts atcelšanas termiņa beigām, netiek pieņemtas un izskatītas.

6.2.10. Saņemtā kvīts saudzīgi jāglabā, jo vienīgi nesabojāta kvīts, nevis aizpildītais kupons, ir pierādījums dalībai izlozē un, laimesta gadījumā, dod tiesības saņemt laimestu. Kvīts var tikt neatgriezeniski bojāta, ja tā tiek pakļauta jebkādai termiskai (augstas temperatūras, tiešu saules staru ilgstoša ietekme utt.) iedarbībai un/vai saskarsmē ar taukvielām un šķidrumu. Kvītis nedrīkst ielaminēt vai kā citādi iepakot.

6.2.11. Spēlētāja kvīts piedalās izlozē vai izlozēs, kā tas norādīts uz kvīts (izlozes datums).

 

6.3. Dalības reģistrācija izlozē iLOTO

 

6.3.1. Reģistrēt dalību izlozē iLOTOvar tikai iLOTO reģistrētas personas (iLOTO Lietotāji), kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu.

6.3.2.Lai reģistrētu dalību izlozē iLOTO, spēlētājs:

6.3.2.1.ar kursoru atzīmē uz kupona vismaz vienā spēles laukumā (variantā) 5 skaitļus. Izlozē var piedalīties arī izmantojot Ātrspēli. Ātrspēlē

atzīmējamos skaitļus, ar kuriem spēlētājs piedalās izlozē, pēc nejaušības principa izvēlas (ģenerē) iLOTO sistēma.

6.3.2.2. izdara atzīmi par dalību vienā vai vairākās izlozēs pēc kārtas;

6.3.2.3. izdara atzīmi par dalību vai atteikšanos no dalības papildspēlēs „Džokers” un „Džokers 7”.

6.3.2.4. Sistēmas spēle. Spēlētājs var piedalīties izlozē, spēlējot sistēmas spēli. Lai piedalītos sistēmas spēlē, spēlētājs ar kursoru atzīmē uz kupona vienu no piedāvātajiem sistēmas spēles lauciņiem un vismaz vienā spēles laukumā ar kursoru atzīmē izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošu skaitļu skaitu. Spēlētājs piedalīsies izlozē ar visiem variantiem (skaitļu kombinācijām), ko veidos šie skaitļi, atbilstoši šo noteikumu punkta 6.2.4. tabulai.

6.3.3. Aizpildīto izlozes kuponu pieņem līdz izlozes pārdošanas perioda slēgšanai - katras kalendārās nedēļas trešdienas vai sestdienas (izložu dienu) plkst. 17.19.59. Izlozes pārdošanas pārtraukums - katras kalendārās nedēļas trešdienās un sestdienās no plkst. 17.20 līdz 17.39.59.

6.3.4. Kad kupons aizpildīts, spēlētājam jāveic kupona (dalības izlozē) apmaksa, saskaņā ar „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem)”. Par apmaksas brīdi, tiek uzskatīts brīdis, kad iLOTO sistēma saņem apstiprinājumu par pirkuma apmaksas veikšanu un kupons tiek reģistrēts „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu sistēmā dalībai izlozē. Ja pirkuma apmaksas apstiprinājums uz iLOTO sistēmu nav saņemts līdz skaitļu izlozes pārdošanas perioda slēgšanai, tad dalība skaitļu izlozē netiek reģistrēta un spēlētājam tiek atgriezta attiecīgā dalības maksas summa.

6.3.5. Kupons ir pieņemts dalībai izlozē ar brīdi, kad uz kupona Lietotāja norādītie dati ir reģistrēti „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā un informācija par kupona datu reģistrāciju izlozei atrodas (ir redzama) iLOTO sistēmas arhīvā, sadaļā “Mani kuponi” („Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvs”) ar statusu „Likme pieņemta”.

6.3.6. Spēlētājs jebkurā brīdī iLOTO sistēmā var sekot līdzi savu reģistrēto kuponu statusam un izdrukāt informāciju par tiem. Informācijā (datos) par reģistrēto kuponu norādīts: kupona ID numurs, kupona numurs (papildspēļu „Džokers” un „Džokers 7” numurs); kvīts numurs (katram reģistrētam kuponam tiek ģenerēts atsevišķs kvīts numurs, ar kuru tas tiek reģistrēts centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā dalībai izlozē); kupona reģistrēšanas datums un laiks; izložu, kurās piedalās kupons, skaits; skaitļu kombinācijas vai  spēļu sistēma; atzīme par dalību papildspēlēs; maksa par dalību izlozē. Kuponi, kas reģistrēti dalībai izlozē, izmantojot iLOTO, netiek atcelti.

 

7. Laimestu izmaksas

 

7.1. Laimestus var pieteikt 30 dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā piedalās on-line kvīts.     Ja kvīts ir iegādāta tirdzniecības vietā, par tās īpašnieku tiek uzskatīta persona, kura pirmā apliecina kvīts iegādes faktu, iesniedzot kvīts oriģinālu.

7.2. Laimestus izmaksā Latvijas Republikas Azartspēļu un izložu likumā un citos uz laimestu izmaksu attiecināmajos Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, termiņā un apjomā.

7.3. Laimestus līdz EUR 150 izmaksā jebkurā on-line tirdzniecības vietā, uzreiz pēc kvīts pārbaudes on-line terminālā, iesniedzot laimējušo kvīti. Saņemot laimestu, spēlētājs par tā saņemšanu parakstās uz on-line termināla izdrukātas izmaksu kvīts.

7.4. Laimestus virs EUR 150 līdz EUR 720 izmaksā VAS „Latvijas Loto” Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī var izmaksāt jebkurā VAS „Latvijas Loto” pilnvarotajā on-line tirdzniecības vietā uzreiz pēc kvīts pārbaudes on-line terminālā, iesniedzot laimējušo kvīti. Saņemot laimestu, spēlētājs par tā saņemšanu parakstās uz on-line termināla izdrukātas izmaksu kvīts.

7.5. Ja laimests ir lielāks par EUR 720, to noformē VAS „Latvijas Loto” Rīgā, Meistaru ielā 19, spēlētājam personīgi iesniedzot laimējušo kvīti un uzrādot personu apliecinošu dokumentu, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30. Gadījumā, ja laimesta ieguvējs ir nepilngadīga persona, tad laimests tiek noformēts un izmaksāts šīs personas likumiskajam pārstāvim.

7.6. iLOTO spēlētājiem naudas laimesti tiek izmaksāti saskaņā ar VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem), ievērojot šo noteikumu (VAS „Latvijas Loto” valsts mēroga skaitļu izlozes „Latloto 5 no 35” noteikumi) 7.2. punktā noteikto. Ja kvīts ir iegādāta iLOTO, par tās īpašnieku tiek uzskatīta persona, uz kuras vārda reģistrētā iLOTO Lietotāja kontā ir reģistrēta attiecīgā kvīts.

7.7. Laimesti, kas ir bijuši noteikti latos, tiek izmaksāti euro, latu laimesta summu pārrēķinot uz euro pēc oficiālā maiņas kursa Ls 0,702804 = 1 EUR.

7.8. Laimests netiek izmaksāts, ja:

7.8.1. laimesta izmaksai tiek iesniegta nelaimējusi (bez izlozēto skaitļu kombinācijas) kvīts;

7.8.2. laimesta izmaksai tiek iesniegta bojāta kvīts un nav iespējams noteikt tās autentiskumu (īstumu);

7.8.3. laimests, saskaņā ar iesniegto kvīti, jau ir izmaksāts, par ko ir atzīme centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā;

7.8.4. centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā ir reģistrēta informācija par kvīts anulēšanu (atcelšanu);

7.8.5. centrālā on-line datu apstrādes sistēma nesatur informāciju par attiecīgās kvīts reģistrāciju uz izlozi;

7.8.6. centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā reģistrētie dati atšķiras no datiem, kas norādīti uz kvīts.

7.9. Ja VAS „Latvijas Loto” tiek iesniegta kvīts, kura pretendē uz laimesta saņemšanu, bet par kuras reģistrāciju on-line centrālajā sistēmā nav datu vai šīs iesniegtās kvīts dati neatbilst tās reģistrācijas datiem centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā, VAS „Latvijas Loto” reģistrē kvīts neatbilstības un uzsāk procesu, atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām, radušos neatbilstību noskaidrošanai, neveicot nekavējošu laimesta izmaksu.

7.10. Nepieteiktie laimesti tiek uzkrāti izlozes laimestu fondā.

 

8. Pretenzijas

 

8.1. Pretenzijas var tikt iesniegtas rakstiskā veidā VAS „Latvijas Loto” birojā Rīgā, Meistaru 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 vai nosūtot tās pa pastu uz VAS „Latvijas Loto” Rīgā, Meistaru ielā 19, LV-1050. Jebkura veida pretenzijas par izlozi tiek pieņemtas attiecīgās izlozes laimestu pieteikšanas termiņā.

8.2. Lai pieteiktu pretenziju, spēlētājs iesniedz kvīts oriģinālu vai reģistrētā kupona datu izdruku no iLOTO sistēmas vai bankas maksājuma uzdevuma izdruku par pirkuma groza apmaksu (iLOTO spēlētājiem) par dalību izlozē un iesniegumu, kurā ir norādīts pretenzijas iesniedzēja vārds, uzvārds, adrese un pretenzijas pamatojums. Anonīmas pretenzijas netiek izskatītas. Ja pēc pretenzijas satura nav saprotams pretenzijas pamatojums vai pretenzijā sniegtā informācija ir nepilnīga, lai izskatītu sūdzību, VAS „Latvijas Loto” ir tiesības pieprasīt papildus informāciju no pretenzijas iesniedzēja.

8.3. Izskatot pretenzijas, par noteicošo informāciju tiek uzskatīta informācija, kas reģistrēta VAS „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā.

8.4. Pretenzijas izskatīšanas rezultātus iesniedzējam paziņo 30 dienu laikā no iesnieguma saņemšanas brīža.

 

9. Papildspēles

 

9.1. Izlozes papildspēles ir „Džokers” un „Džokers 7”, kuras tiek organizētas atbilstoši atsevišķi Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā apstiprinātiem noteikumiem.

9.2. Izlozei var tikt organizētas citas papildspēles, kuru noteikumi, ja to paredz spēkā esošie normatīvie akti, atsevišķi tiek apstiprināti Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.

 

10. Izlozes organizētāja atbildības nosacījumi

10.1. VAS „Latvijas Loto” neatbild par jebkāda veida zaudējumiem un/vai kaitējumiem, kas radušies vai var rasties spēlētājam viņa paša vai trešo personu vainas dēļ saistībā ar dalību izlozē, tai skaitā,

 • par iztērētajiem naudas līdzekļiem, apmaksājot dalību izlozē;
 • par neiegūtajiem ienākumiem (laimestiem) situācijās, kad spēlētājs ir anulējis dalību izlozē vai piedalījies izlozē un nav ieguvis laimestu (nav sakrituši laimējušie skaitļi);
 • par spēlētāja izmantotās programmatūras, kas tiek lietota, lai piedalītos izlozē, izmantojot iLOTO, savietojamību vai nesavietojamību ar VAS „Latvijas Loto” iLOTO sistēmas darbības nodrošināšanai izmantoto programmatūru, ja programmatūru nesavietajamības rezultātā jebkādā veidā tiek ierobežota spēlētāja piedalīšanās izlozē;
 • vai jebkādu citu iemeslu dēļ, kuru rezultātā spēlētājam tiek nodarīti zaudējumi, bet kuri nav atkarīgi no VAS „Latvijas Loto”, tai skaitā, ir saistīti ar bankas (-u) un/vai interneta operatora (-u) darbību/bezdarbību, kas ir radījusi aizkavēšanos spēlētāja dalības reģistrācijai uz izlozi vai darījusi to neiespējamu, vai citām kļūdām.

10.2. VAS „Latvijas Loto” neatbild par zaudējumiem, kas radušies nepārvaramas varas apstākļu dēļ, kurus izraisījuši kari, streiki, blokādes, dabas stihijas, kibernoziegumi u.c., kuru rezultātā spēlētāja dalība izlozē ir neiespējama vai var tikt ierobežota. Ja spēlētāja reģistrētā un apmaksātā spēles kombinācija nepiedalās izlozē nepārvaramas varas apstākļu dēļ, VAS „Latvijas Loto” atbildība tiek ierobežota tikai ar veikto iemaksu apmēra par dalību izlozē atgriešanu spēlētājam (-iem).

 

11. Citi noteikumi

 

11.1. Reģistrējot dalību izlozē šajos noteikumos paredzētajā kārtībā, spēlētājs piekrīt izlozes noteikumiem un procedūrai. Ja spēlētājs reģistrē dalību izlozē izmantojot iLOTO, spēlētāja pienākums ir ievērot „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumus internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumus)”, kas apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un publicēti www.latloto.lv. Izlozes dalībnieks uzņemas atbildību par pareizu kupona aizpildīšanu (labojumi un mehāniski bojājumi nav atļauti). Spēlētājs stājas juridiski tiesiskās attiecībās ar VAS „Latvijas Loto” no tā brīža, kad tiek saņemta on-line termināla izdrukātā kvīts un veikta kvītī norādītās summas apmaksa vai veikta dalības apmaksa un reģistrācija izlozē, izmantojot iLOTO.

11.2. Piedaloties izlozē, spēlētājs piekrīt savu personas datu nodošanai un apstrādei VAS „Latvijas Loto” iekšējās datu apstrādes sistēmās tādā apjomā, kas nepieciešama spēlētāja identificēšanai, laimesta noformēšanai un izmaksai. (Personas datu apstrādes reģistrācijas apliecība Nr. 003506. Apstrādes reģistrācijas Nr. 001985.)

11.3. Ja uz 2017.gada 30.decembra izlozi izsludinātā 1. grupas laimesta summa (Uzkrājums+) pārsniedz EUR 100 000,00 un iepriekšējās un šajā izlozē netika/netiek laimēts 1. grupas laimests (Uzkrājums+), tad EUR 100 000 paliek 1.grupas laimestu fondā, veidojot Papildskaitļa laimestu, bet atlikusī summa (kas pārsniedz EUR 100 000,00) tiek sadalīta 9 gab. EUR 10 000,00 laimestos, atlikumu novirzot 1. grupas laimestu rezerves fondā.

11.3.1. Deviņi EUR 10 000,00 laimesti tiek izspēlēti 2018. gada 3., 6., 10., 13., 17., 20., 24., 27. un 31. janvāra izlozēs. Katrā izlozē pēc nejaušības principa no VAS “Latvijas Loto” centrālās on-line datu sistēmas no uz attiecīgo izlozi reģistrētajām kvītīm tiek izlozēts viens kvīts numurs un izlozētās kvīts (nr.)  īpašnieks laimē EUR 10 000,00 (desmit tūkstoši eiro, 00 centi).

11.3.2. Deviņu EUR 10 000 laimestu izlozē piedalās valsts mēroga skaitļu izlozes „Latloto 5 no 35” kvītis, kas iegādātas no 2017. gada 30. decembra plkst. 17.40 dalībai 2018. gada 3., 6., 10., 13., 17., 20., 24., 27. un 31. janvāra izlozēs. Iegādātā kvīts var būt jebkādā vērtībā. Ja kvīts iegādāta dalībā visās vai vairākās norādītajās izlozēs, tad kvīts piedalās visās šajās EUR 10 000 izlozēs.

11.3.3. Deviņu EUR 10 000 laimestu laimējušo kvīšu numuru izlozes notiek 2018.gada janvārī trešdienās un sestdienās ap plkst. 17.40 VAS „Latvijas Loto” birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19.  

11.3.4. Izložu rezultāti (izlozētie kvīšu numuri) tiek publiskoti 2018.gada janvārī attiecīgi izlozes dienā kanāla LTV1 skaitļu izlozes „Latloto 5 no 35” TV izložu ietvaros un VAS “Latvijas Loto” mājaslapā www.latloto.lv.

11.3.5. EUR 10 000 laimestu izlozes vada un izlozes rezultātus aktā fiksē ar VAS „Latvijas Loto” rīkojumu apstiprināta kārtējās skaitļu izlozes „Latloto 5 no 35” izlozes komisija.

11.4. Ja uz 2017.gada 30.decembra izlozi izsludinātā 1. grupas laimesta summa (Uzkrājums+) nesasniedz EUR 100 000,00 un šajā izlozē netiek laimēts 1. grupas laimests (Uzkrājums+), tad uz 1.grupas laimestu fondu no 1.grupas laimestu rezerves fonda tiek novirzīta starpība, lai sasniegtu EUR 100 000, veidojot Papildskaitļa laimestu.

11.5. Šie noteikumi stājas spēkā no 2017.gada 30.decembra plkst. 17.40 pēc to apstiprināšanas Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.

11.6. Ar šo noteikumu spēkā stāšanās brīdi spēku zaudē VAS „Latvijas Loto” valsts mēroga skaitļu izlozes „Latloto 5 no 35” noteikumi, kas apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā 2015.gada 7.janvārī.

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...