SPĒLES KONTS

Spēles konts – iLOTO Lietotāja profila sadaļa, kurā Lietotājs var uzglabāt limitētus naudas līdzekļus, izmantot tos izložu biļešu iegādei un saņemt laimestus.

Spēles konts un tā lietošana

1. Lai uzsāktu spēles konta lietošanu, iLOTO Lietotājam jāveic vismaz viena autorizācija (pieslēgšanās savam Lietotāja profilam) ar internetbanku vai jāieskaita spēles kontā nauda, izmantojot internetbanku.

2. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO Lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz Lietotāja vārda. Spēles kontu nav iespējams papildināt no citas personas bankas konta. Personas datiem Lietotāja profilā ir jāsakrīt ar datiem (arī garumzīmes un mīkstinājuma zīmes vārdā un uzvārdā), kas reģistrēti bankā, no kuras tiek veikta iemaksa spēles kontā. Ja dati, kas norādīti Lietotāja profilā nesakrīt ar datiem, kas norādīti bankā, nauda no bankas konta tiek noņemta, bet spēles konts netiek papildināts. Nauda tiek atgriezta Lietotāja bankas kontā nākamajā darba dienā. Lai turpmāk sekmīgi veiktu naudas iemaksu spēles kontā, Lietotājam jāprecizē dati savā Lietotāja profilā!

3. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms (spēles konta limits), kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā, ir 10 000 euro.

4. Izmaksas no Lietotāja spēles konta var tikt veiktas tikai uz bankas kontu (-iem), kas reģistrēts uz Lietotāja vārda un no kura (-iem) Lietotājs ir veicis iemaksas spēles kontā.

5. Naudas iemaksa spēles kontā tiek uzskatīta par veiktu un iemaksas darījums tiek uzskatīts par apstiprinātu ar brīdi, kad iLOTO sistēmā ir saņemts bankas apstiprinājums par maksājuma veikšanu un informācija par maksājumu ir reģistrēta Lietotāja profilā, sadaļā „Maksājumu arhīvs”.

6. Lai veiktu naudas izmaksu no spēles konta uz bankas kontu, tā Lietotājam savā profilā jāizdara attiecīgs pieprasījums Latvijas Loto. Naudas izmaksa uz Lietotāja bankas kontu tiks veikta nākamajā darba dienā pēc izmaksas pieprasījuma izdarīšanas. Izmaksai pieprasītā naudas summa līdz maksājuma veikšanas brīdim tiks rezervēta un par to būs atbilstošs ieraksts Lietotāja profilā, sadaļā „Maksājumu arhīvs”.

7. Spēles kontā Lietotājs var saņemt laimestus, nepārsniedzot spēles konta limitu, vērtībā līdz 10 000 euro. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 euro, visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz Lietotāja bankas kontu. Visi naudas laimesti sākot no 2000 euro tiek izmaksāti tikai uz Lietotāja bankas kontu.

8. Ja lietotājs vēlas saņemt laimestus uz spēles kontu, viņam par to jāizdara speciāla atzīme Lietotāja profilā, sadaļā „Mans profils” - "Vēlos saņemt laimestus spēles kontā". Ja Lietotājs nav veicis atzīmi par laimestu saņemšanu uz spēles kontu, visi laimesti tiks izmaksāti uz Lietotāja profilā norādīto bankas kontu.

9. Apmaksu par momentloterijas biļeti uzreiz no spēles konta var veikt, nospiežot izvēlni "Apmaksāt no spēles konta". Ja Lietotājs vēlas turpināt iepirkties un pirkumu apmaksāt vēlāk, tad jānospiež izvēlne "Pievienot grozam". Arī vēlāk, apmaksājot groza saturu, Lietotājs var izvēlēties apmaksas veidu - internetbanku vai maksājumu karti vai veikt apmaksu no spēles konta (ja spēles kontā ir pietiekams naudas līdzekļu apjoms).

10. Lai apmaksātu dalību skaitļu loterijā, pēc skaitļu loterijas kupona aizpildīšanas, Lietotājam jānospiež izvēlne "Pievienot grozam". Apmaksājot groza saturu, Lietotājs var izvēleties maksāšanas veidu - internetbaku, maksājumu karti vai veikt apmaksu no spēles konta (ja spēles kontā ir pietiekams naudas līdzekļu apjoms).

Pilni iLOTO lietošanas noteikumi šeit

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...
/lv/_internal/home/popupbanner/?uri=https%253A%252F%252Fwww.latloto.lv%252Flv%252Fpage%252Fspeles-konts