LATLOTO 5 NO 35

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Kā spēlēt Internetā?

Kas ir papildskaitlis un cik skaiļi jāatmin, lai būtu laimests?

Kā spēlēt Latloto 5 no 35 sistēmu?

Kāda ir varbūtība laimēt?

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

Latloto 5 no 35 licencepilni noteikumi IAUI

VAS Latvijas Loto organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumi internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi)

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

 • Saņemiet LOTO tirdzniecības vietā bezmaksas kuponu. Uz kupona ir 12 varianti.

5 no 35 kupons

 • Izvēlieties 5 skaitļus no 35 vienā variantā un atzīmējiet tos ar krustiņu.
 • Spēles variants ir pieci Jūsu izvēlētie skaitļi vienā lauciņā, kuri nosvītroti ar zīmi "X" (ar melnu vai zilu pildspalvu). Skaitļus Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī LOTO terminālis - tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, vienkārši informējiet pārdevēju, cik Ātrspēles variantus vēlaties spēlēt.

5 no 35 viens variants

 • Viena varianta cena ir 0,75 €. Maksa par spēli atkarīga no variantu skaita un izložu skaita, kurās vēlaties piedalīties.
 • Izvēlieties, cik izlozēs vēlaties piedalīties: 1, 2, 4, 8 vai 16 izlozēs; ar zīmi "X" nosvītrojiet attiecīgo lodziņu. 

  5 no 35 izlozu skaits    

 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Nododiet aizpildīto kuponu pārdevējam, kurš to reģistrēs LOTO terminālī. Samaksājiet pārdevējam un saņemiet LOTO termināļa izdrukātu kvīti.    
 • Pēc kvīts saņemšanas pārbaudiet, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas Jūsu izvēlētās atzīmes.   

Latloto 5 no 35 kvīts

 • Saudzīgi glabājiet kvīti, jo tikai kvīts, nevis kupons, ir pierādījums Jūsu dalībai izlozē un tiesībām saņemt laimestu.         

Kā spēlēt Internetā?       

 • Izvēlieties Latloto 5 no 35 un Jūs saņemsiet virtuālu kuponu.

 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Latloto 5 no 35 aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. 

 

5 no 35 iLOTO kupons

 

 • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 

 

 • Izvēlieties 5 skaitļus no 35 vienā variantā un atzīmējiet tos ar kursoru.
 • Spēles variants ir pieci Jūsu izvēlētie skaitļi vienā lauciņā. Skaitļus Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī iLOTO sistēma - tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, izvēlieties variantu, kurā vēlaties spēlēt Ātrspēli – ar kursoru atzīmējiet varianta numuru varianta lauciņa labajā apakšējajā stūrī. Tad spiediet zem kupona uz izvēlnes “Ātrspēle”.

5 no 35 viens variants

 • Viena varianta cena ir 0,75 €. Maksa par spēli atkarīga no variantu skaita un izložu skaita, kurās vēlaties piedalīties.
 • Izvēlieties, cik izlozēs vēlaties piedalīties: 1, 2, 4, 8 vai 16 izlozēs; atzīmējiet savu izvēli ar kursoru.

5 no 35 izložu skaits

 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Aizpildot kuponu iLOTO, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai, kā arī laikam, kas atlicis līdz iespējai reģistrēt savu dalību tuvākajā izlozē. Jūs varat pats izvēlēties arī Latloto 5 no 35 papildskaitli – papildspēļu Džokers un Džokers 7 kupona numura pēdējo ciparu.
 • Kad kupons aizpildīts, apstipriniet savu izvēli, spiežot uz “PIEVIENOT GROZAM”. Nospiežot “PIEVIENOT GROZAM”, Jums tiks piedāvātas iespējas “TURPINĀT IEPIRKTIES” vai “APSKATĪT GROZU”. Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs. Lai pirkumu apmaksātu, Jums jāizvēlas apmaksas veids un jānospiež poga “APMAKSĀT”. Pirkumu grozu iespējams apmaksāt ar naudu no spēlētāja iLOTO iekšējā spēles konta (ja iekšējā spēles kontā ir pietiekami daudz līdzkeļus pirkuma apmaksai), ar bankas karti vai ar internetbanku.
 • Ja izvēlaties maksāt ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību, tad jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Ja izvēlaties maksāt ar naudu no sava iLOTO spēles konta, tad groza apmaksa notiek nekavējoties. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas un izmaksas no spēlētāja konta var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz iLOTO reģistrēta lietotāja vārda. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms, kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā ir 10 000 €.
 • Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas, Jūsu izvēlētie kuponi tiks reģistrēti dalībai izlozē.
 • Pārliecinieties par to, ka Jūsu kuponi ir reģistrēti – dodieties uz “Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu” (“Mani kuponi”) un pārbaudiet, vai Jūsu kuponu statuss ir “Likme pieņemta”.
 • Savus reģistrētos kuponus Jūs varat apskatīt “Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā” (“Mani kuponi”), izvēloties katram atsevišķam kuponam opciju “Drukāt kuponu”. Arhīvā Jūs arī varat sekot līdzi savu reģistrēto kuponu statusam (piemēram, vai kupons ir laimējis vai arī vēl turpina piedalīties izlozēs).
 • Ja piedalieties izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.

 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Latloto 5 no 35 aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt.

 • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmes spēles kuponā. 

 

Kas ir papildskaitlis un cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

 • Papildskaitlis ir kupona numura (papildspēles Džokers un Džokers 7 numuru) pēdējais cipars.
 • Papildskaitlis svarīgs, lai laimētu Papildskaitļa laimestu.
 • Lai papildus Uzkrājumam laimētu arī Papildskaitļa laimestu, Jums ir jāatmin pieci Latloto 5 no 35 skaitļi un Papildskaitlis. Papildskaitlis netiek atsevišķi izlozēts – tas ir papildspēles Džokers atbilstošajā izlozē izlozētais pēdējais cipars. Papildskaitlis ir atminēts, ja uz Jūsu kvīts norādītā kupona numura pēdējais cipars sakrīt ar atbilstošajā papildspēles Džokers izlozē izlozēto pēdējo ciparu. Lai laimētu Papildskaitļa laimestu, nav jābūt spēlētai papildspēlei Džokers.
 • Tātad, atminot pareizi visus piecus Latloto 5 no 35 skaitļus un papildskaitli, Jūs laimēsiet Uzkrājumu un Papildskaitļa laimestu.
 • Ja atminēsiet piecus skaitļus, bet nebūs atminēts Papildskaitlis, tad būsiet laimējis Uzkrājumu.
 • Pievērsiet uzmanību Uzkrājuma lielumam – pēc katras izlozes, kad Uzkrājums netiks laimēts, tā summa palielināsies – un tā līdz brīdim, kamēr Uzkrājums tiks laimēts!
 • Laimestus saņemsiet arī par četriem un trijiem atminētiem skaitļiem. Laimestu par četriem un trijiem atminētiem skaitļiem lielumi atkarīgi no laimētāju skaita un variantu daudzuma, kuri reģistrēti dalībai konkrētajā izlozē.

Kā spēlēt Latloto 5 no 35 sistēmu?

Jūs var piedalīties izlozē, spēlējot Latloto 5 no 35 sistēmu (sistēmas spēli). Lai piedalītos sistēmas spēlē, atzīmējiet uz kupona vienu no piedāvātajiem sistēmas spēles lauciņiem un vismaz vienā spēles laukumā nosvītrojiet izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošu skaitļu skaitu. Jūs piedalīsieties izlozē ar visiem variantiem (skaitļu kombinācijām), ko veidos šie skaitļi. Iespējamie sistēmas spēles varianti (skaitļu kombinācijas) un summa par dalību vienā izlozē:

Nosvītroto skaitļu skaits

Kombināciju skaits

Summa par dalību vienā izlozē, €

6

6

4,50 €

7

21

15,75 €

8

56

42,00 €

9

126

94,50 €

10

252

189,00 €

Tikai ņemiet vērā, ka Jūs nevarat uz viena kupona vienā variantā spēlēt sistēmas spēli un otrā nespēlēt sistēmas spēli.

Laimestu aprēķins sistēmas spēlē.

Kāda ir varbūtība laimēt? 

Atminētie skaitļi

Varbūtība 1/X

5 skaitļi un papildskaitlis

3 246 320 

5 skaitļi

360 702 

4 skaitļi

2 164 

3 skaitļi

75 

 

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

 

Latloto 5 no 35 izlozes notiek trešdienās un sestdienās, VAS Latvijas Loto Rīgā, Meistaru ielā 19.

Latloto 5 no 35 izložu un TV pārraižu laiki:

 

Izlozes sākums

Pārdošanas pārtraukums
  on-line tirdzniecības vietās

iLOTO pārdošanas pārtraukums

Rezultātu pārraide TV

trešdien

18:00

17:30 - 17:40

17:20 - 17:40

LTV1 21:05

sestdien

18:00

17:30 - 17:40

17:20 - 17:40

LTV1 20:55

 

Laimējušos skaitļus iespējams uzzināt pēc izlozes ikvienā LOTO tirdzniecības vietā, ka arī izložu dienās televīzijā. Tāpat informāciju var iegūt www.latloto.lv un pa izziņu tālruni 67227728.

 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

Uzmanību! Laimestu (-us) var pieteikt un saņemt tikai pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās!

   • Laimestus līdz 150 € izmaksā LOTO tirdzniecības vietās.
   • Laimestus no 150 € līdz 720 € izmaksā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī pēc iespējas var izmaksāt jebkurā Latvijas Loto pilnvarotajā  tirdzniecības vietā. 
   • Laimestus virs 720 € noformē Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19, biroja darba laikā darba dienās no plkst. 9.00-17.30 (pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681). Laimestus virs 720 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā. Laimestus no 720 € - 1000 € pēc iespējas var izmaksāt nekavējoties skaidrā naudā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19.
   • Laimestus līdz 10 000 € iespējams pieteikt attālināti šeit.
   • Laimestus var pieteikt 365 dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās.

Uzmanību!

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts tirdzniecības vietā, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu. 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

Uzmanību! Laimesti tiek izmaksāti tikai pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās!

 • iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu, kuru spēlētājs norādījis savā lietotāja profilā iLOTO, vai uz spēlētāja iLOTO iekšējo spēles kontu; spēlētājs savā iLOTO lietotāja profilā norāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 €, visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu.
 • Ja iLOTO spēlētājs savā lietotāja profilā ir norādījis, ka vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu, tad laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti uz spēles kontu nekavējoties pēc pēdējās izlozes, kurā laimējušais kupons ir piedalījies.
 • Laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 € visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu. iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu.
 • Visi naudas laimesti no 2000 € - 10 000 € tiek pārskaitīti uz katra laimētāja bankas kontu, kuru laimētājs norādījis iLOTO reģistrācijas datos. Laimesti no 2000 € līdz 10 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies, un pēc klienta izpētei nepieciešamās informācijas no laimētāja saņemšanas.
 • Laimestus no 10 000 € noformē laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 (pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681) un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 10 000,01 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.

  Uzmanību! 

  Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts iLOTO un tā lielums ir EUR 2000 līdz EUR 10 000, tad laimētājam klienta izpētes jautājumi tiek nosūtīti elektroniski; laimests tiek noformēts pēc tam, kad laimētājs elektroniski sniedzis atbildes uz šiem jautājumiem. Ja laimests laimēts iLOTO un pārsniedz EUR 10 000, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu.

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...