06.04.2021, 10:45

Atklājam jaunu Auto loto sēriju

Momentloterijas galvenais laimests – automašīna Mercedes-Benz GLA

6. aprīlī klajā tiek laista otrā momentloterijas Auto loto sērija, kurā šoreiz ir iespējams laimēt automašīnu Mercedes-Benz GLA 180. Loterijā piedalās 3 eiro vērtas biļetes, ko var iegādāties vai nu tirdzniecības vietās, vai internetā www.latloto.lv. Biļešu sērijā ir divi automašīnas laimesti, citi – 3 līdz 1000 eiro apmērā.

Atgādinām, ka loterijas laimētāji saņem nevis vienu laimestu – kā parasti, bet gan biļetē norādīto laimestu summu. Lai to uzzinātu, ir jānokasa pārklājums ar auto stūrēm attēlotajā spēles laukumā, kurā izvietoti deviņi simboli. Ja horizontālā, vertikālā vai diagonālā līnijā sakrīt trīs vienādi simboli, ir laimēti abi laimesti, uz kuriem norāda abas bultas pretim šai līnijai.

Ja jebkuri trīs no deviņiem simboliem ir “automašīna”, – tad ir laimēts Mercedes-Benz GLA 180Auto loto ir loterija bez papildspēles.

Tāpat vēršam uzmanību, ka tā kā valstī pastāvošās ārkārtas situācijas dēļ loterijas biļešu tirdzniecība veikalos daļēji bija apstādināta, bet internetā latloto.lv turpinājās, ir izveidojusies situācija, kurā Auto loto biļetes internetā ir izpirktas, bet tirdzniecības vietāsNarvesen, Maxima, Circle-K, Virši-A, Latvijas Pasts, Rimi hipermārketos u.c. – vēl pieejamas. Turklāt, mēs vēl aizvien gaidām pirmās sērijas galvenā laimesta – automašīnas Audi Q2 – īpašnieku, kurš vēl nav pieteicies. Aicinām rūpīgi pārbaudīt savas loterijas biļetes, lai nepalaistu garām laimestus!

Jauno Auto loto iespējams spēlēt šeit.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €