13.09.2019, 17:00

Bagāts – lielākais iespējamais laimests Latvijas momentloteriju vēsturē

Latvijas Loto iepriecina momentloteriju spēlētājus ar grandiozu jaunumu – momentloteriju Bagāts – kura pārsteidz ar vairākiem iespaidīgiem faktiem.

Momentloterijā Bagāts ir iespēja tikt pie lielākā iespējamā laimesta Latvijas momentloteriju vēsturē – 150 000 eiro! Vienā sērijā atrodami trīs šādi laimesti, kā arī vienā sērijā ir sešdesmit laimesti 3 000 eiro apmērā un daudz mazāka apjoma laimestu. Vienā šīs momentloterijas sērijā 1 miljons biļešu un laimestu kopsumma ir 3,2 miljoni eiro.

Viena loterijas biļete maksā 5 eiro un uz tās ir piecas spēles – četras Dimantu spēles un viena Ekstra spēle. Vienā biļetē iespējami līdz pat 6 laimestiem.

Biļetes no nākamās nedēļas pieejamas iegādei internetā un drīzumā arī tirdzniecības vietās visā Latvijā. Momentloterijai Bagāts gaidāma arī papildspēle, kuras pirmā izloze tiks aizvadīta 5.oktobrī un rezultāti izziņoti SuperBingo TV šovā, tādēļ ir vērts saglabāt nelaimējušās biļetes reģistrācijai papildspēlē.

Kā spēlēt momentloteriju Bagāts?

  • Spēlētājam jāatklāj zem 18 zvaigznītēm paslēptie Laimīgie skaitļi;
  • Tad jāsalīdzina četrās Dimantu spēlēs esošie skaitļi ar saviem Laimīgajiem skaitļiem;
  • Kaut Dimanta spēļu skaitļi ir atklāti – tos iespējams atzīmēt nokasot īpašu krāsas slāni, lai vieglāk būtu pamanīt, kad sakritusi vesela skaitļu rinda;
  • Ja Dimanta spēlēs no Laimīgajiem skaitļiem sakrīt rinda – tad ir laimēts rindas galā redzamais laimests;
  • Ekstra spēlē jāatklāj divi aizklātie laukumi un, ja abas summas sakrīt, tad ir laimēta vienā laukumā norādītā naudas summa.

Pilnie momentloterijas Bagāts noteikumi.

Reģistrē nelaimējušās biļetes Bagāts papildspēlei.

 

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €