10.06.2021, 17:56

Džokers 150 000 eiro laimētājs ir noskaidrots

Liepājniekam nepilna gada laikā – loterijās divi sešciparu laimesti

Sestdien, 5. jūnijā, SuperBingo kvīts ar atzīmi par dalību spēlē Džokers un Džokers 7, tieši papildspēlē Džokers atnesusi 150 000 eiro laimestu kādam 58 gadus vecam liepājniekam, kurš darbojas transporta nozarē. Pārsteidzoši ir tas, ka šis kungs pagājušā gada augustā jau laimēja 100 000 eiro Simtgades loterijā.

“Laime mani mīl,” sazvanīts saka liepājnieks un tūlīt arī piebilst, “bet es it nemaz neesmu azartisks un nekad nepaļaujos uz loteriju. Visu mūžu strādāju un reāli domāju, kā visu nodrošināt, tāpēc tagad man viss ir un neko īsti nevajag. Māja ir, skaista sieva un bērni – arī. Nedzeru, nepīpēju – tāpēc uzspēlēju loteriju.”

Arī laimests galvenokārt tiks atvēlēts bērniem: “Palīdzēšu, jo jāapmaksā studijas un viss pārējais ar to saistītais. Es dzīvoju bērniem – kā jau kārtīgi vecāki. Pašam neko īpašu nevajag.”

Viņš stāsta, ka viņu ģimenē tieši sieva esot lielākā SuperBingo atbalstītāja, bet pats arī reizi nedēļā uzspēlē loteriju un Džokera ciparus vienmēr izdomā pats. “Skaidrs, ka izvēlētajiem cipariem ir kaut kāda nozīme. Man, piemēram, patīk, ja ciparu kombinācijā ir trīs septītnieki. Tas nes laimi.”

SuperBingo iespējams spēlēt šeit.

SuperBingo
Laimē 179 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €