08.11.2019, 16:19

Iedvesmas stāsti: Simtgades izcilniece Justīne Dižpētere

Justīne Dižpētere ir pabeigusi Elejas vidusskolu un kā spožākā absolvente saņēma arī Simtgades loterijas sarūpēto Simtgades izcilnieka stipendiju. Nu jau Justīne ir Kultūras akadēmijas studente, tāpēc aicinājām viņu uz nelielu sarunu, lai iedvesmotu šī mācību gada topošos absolventus uz sasniegumiem!

Aizvadīto divu mācību gadu izskaņā, kopš pieejama Simtgades loterija, Simtgades izcilnieka stipendiju kopumā saņēmuši jau 703 jaunieši vidējās izglītības iestādēs visā Latvijā, kas bijis kaut neliels atbalsts, uzsākot mācības augstskolās – citam mācību maksas daļējai segšanai, citam – mācību līdzekļu un tehnikas iegādei.

Justīne šobrīd studē Kultūras akadēmijā – Kultūras un mākslas specialitātē. Justīnei vienmēr tuva bijusi literatūra un īpaši viņa izceļ Imantu Ziedoni.

Par sev tuvāko Simtgades loterijas emocijikonu Justīne uzskata Gājputnus: "Pēdējo gadu laikā esmu jutusi plūsmu, kas mani nes pareizajā virzienā. Uz to vietu, kuru varbūt vēl īsti nepazīstu, bet kaut kā instinktīvi un neapzināti es zinu, ka tas ir tas, ko man vajag un kur man jābūt. Sirdī es vienmēr zinu no kurienes es esmu nākusi un kur man ir jāatgriežas, bet es varu doties ceļā un izbaudīt to, kas ir citur."

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €