16.10.2020, 14:00

Iegriežam Džokera laimes ratu!

Šodien sākas papildspēle, kurā iespējams laimēt līdz 10 000 eiro

16. oktobrī sākas papildspēle Džokera laimes rats, kurā būs iespējams piedalīties ar dažādām nelaimējušām loterijas biļetēm. Izspēle notiks, sākot ar 24.oktobri, un tā būs skatāma reizi nedēļā, sestdienās, LTV1 raidījuma Latvijas Loto izlozes laikā.

Papildspēles ietvaros vadītājs vispirms izlozēs vienu no iesūtītajiem biļešu komplektiem, bet pēc tam griezīs Džokera laimes ratu, uz kura 20 sektoros norādītas dažādas naudas summas no 500 eiro līdz 10 000 eiro. Izlozētā komplekta īpašnieks laimēs uz rata uzgriezto laimestu.

Šajā papildspēlē piedalīsies nelaimējušu biļešu komplekti, kas pieteikti dalībai un sastāv no divām daļām. Pirmkārt, vienas nelaimējušas skaitļu izlozes kvīts pēc spēlētāja izvēles (Latloto 5 no 35 VAI Keno, VAI Vikinglotto, VAI Eurojackpot) plus Džokers, turklāt kvītij jābūt iegādātai ne agrāk kā 2020. gada oktobrī. Otrkārt, - arī pēc spēlētāja izvēles: 4 nelaimējušas momentloterijas Maģija biļetes VAI 4 nelaimējušas K-čing biļetes, VAI 2 nelaimējušas momentloterijas Labirints biļetes, VAI 2 nelaimējušas momentloterijas Piķis biļetes.

Pieteikt dalību papildspēlē iespējams vai nu sūtot nelaimējušo biļešu komplektus Latvijas Loto Rīgā, Meistaru ielā 19, vai www.latloto.lv. Visu veidu komplekti piedalīsies vienotā izlozē, tāpēc spēlētājs var izvēlēties jebkuru no iepriekš minētajām nelaimējušu skaitļu izloze+momentloterija biļešu kombinācijām.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €