10.10.2021, 11:30

Ieliec kartē punktu!

Ar loteriju Sporto visi iepazīstināta arī SuperBingo auditorija

Ar Latvijas Loto valdes locekļa Edgara Lediņa piedalīšanos šodien, 10. oktobrī ar jauno interaktīvo loteriju Sporto visi tika iepazīstināta arī TV šova SuprBingo auditorija. Daudz jo daudz laimestu katru nedēļu – to paredz unikālā un Latvijas tirgū pirmo reizi realizētā interaktīvā izloze ar geotārgetinga (jeb ģeogrāfiskās atrašanās vietas) principu Sporto visi un sabiedriskā labuma mērķi – atbalstu jaunatnes sportam. Tā kā šī ir interaktīva izloze, tad reģistrēšanās spēlei notiks tikai internetā, latloto.lv spēles kontā.  

Kā norādīja Edgars Lediņš, tradicionāli loterijas tiek veidotas, lai spēlētājiem būtu prieks par spēli un laimestu, vienlaikus saglabājot loterijas pamatideju un virsmērķi: piedaloties loterijā, mēs kopā gūstam līdzekļus svarīgu sabiedrisku mērķu īstenošanai. Šoreiz tā būs iespēja atbalstīt jaunatnes sportu.

Sporto visi loterijas pamatā ir geotārgetinga princips. Tas nozīmē, ka spēlē piedalās loterijas biļetes ar spēlētāja reģistrētu ģeogrāfisku punktu Latvijas kartē. Šis punkts var atrasties jebkur – tā var būt mājvieta, restorāns, mežs, parks vai jebkura cita ģeogrāfiska vieta. Sistēma šo kartē atzīmēto vietu pārvērtīs ģeogrāfisko koordināšu punktā, un spēlētājam tiks izveidota elektroniska formāta biļete, kas piedalās divās tuvākās nedēļas izlozēs: vienā tuvākajā pēc biļetes iegādes Lielajā izlozē un vienā tuvākajā Trešdienas izlozē. Vienā biļetē var reģistrēt vienu koordinātu jeb ģeogrāfisko punktu. Taču vienu koordinātu var reģistrēt vairākās biļetēs. 

Maksa par dalību vienas nedēļas izolēs ir 3 eiro. Trešdienas izlozes maksimālais laimests ir 500 eiro, Lielajā izlozē – 5000 eiro. Sporto visi laimesti netiek aplikti ar iedzīvotāju ienākuma nodokli. Spēlētājam ir iespēja abonēt savu biļeti un katru nedēļu to automātiski atjaunot. 

Taču laimē ne tikai izlozētās biļetes īpašnieks. Pie laimestiem tiek arī citi spēlētāji, kuru izvēlētie ģeogrāfiskie punkti atrodas laimētājam vistuvāk. Katrā no izlozēm tiek izlozēts viens 1. grupas laimests (500 eiro Trešdienas izlozē un 5000 eiro Lielajā izlozē), bet laimētāju skaits citās laimestu grupās atkarīgs no kopējā iegādāto biļešu skaita. Pie laimesta 5000 eiro apmērā reizi nedēļā tiks arī Lielās izlozes 1. grupas laimestam ģeogrāfiski tuvākā vispārizglītojošā skola, LOK projekta Sporto visa klase dalībniece.

Interaktīvā izloze Sporto visi ir otrs loterijas produkts VAS Latvijas Loto un Latvijas Olimpiskās komitejas kopīgi īstenotajā aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvā Kustība, kas vieno. Šīs iniciatīvas mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās, vienlaikus ar loterijas palīdzību piesaistot līdzekļus atbalstam jauniešu sportam. Finansējumu iniciatīvai nodrošinās ieņēmumi no divām nacionālā līmeņa sabiedriskā labuma mērķa loterijām – Sporto visi un Sporta loterija, kas tika laista klajā šī gada maijā.

Sākot ar 16. oktobri Trešdienu izlozes notiks katru trešdienu plkst. 13:00, Lielās izlozes – katru sestdienu plkst. 13:00. Izlozes rezultāti pieejami uzreiz pēc izlozes latloto.lv. Informācija par izložu rezultātiem tiks pārraidīta SuperBingo TV pārraižu laikā katru svētdienu. Tāpat raidījumā tiks atspoguļota informācija par skolu – laimesta saņēmēju un tā izmantošanas mērķiem.

Piedalīties Sporto visi iespējams šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...