17.03.2023, 16:00

Jau 17. reizi momentloterijā Bagāts laimēti 150 000 eiro

Momentloterijas Bagāts biļete ar 150 000 eiro laimestu iepriecinājusi 35 gadus jaunu Zani no Bērzaunes, kura strādā kokapstrādes uzņēmumā. Laimētāja veiksmīgo loterijas biļeti iegādājās Narvesen, Madonā, Poruka ielā 2a.

Laimētāja atklāj, ka mēdzot iegādāties momentloterijas biļetes tikai tirdzniecības vietās, jo viņai patīkot nokasīt spēles laukumu. “Iepriekš man visvairāk ir veicies momentloterijās Bagāts un Simtgades loterija, biju laimējusi 5 un 10 eiro,” stāsta Zane, “tāpēc izmēģinu veiksmi tikai tajās.”

“No rīta bija slikts laiks, nopirku kafiju un Bagāts loterijas biļeti. Nesteidzīgi nokasīju Laimīgos skaitļus un sāku salīdzināt ar Dimantu spēlēs norādītajiem,” laimētāja atceras veiksmīgo dienu, “manīju, ka līdz 150 000 eiro laimestam trūkst viens skaitlis, kuru pārsteigta atklāju starp Laimīgajiem skaitļiem.”

Veiksminiece izjuta dažādas emocijas – pārsteigums pārmijās ar prieku, jo tas esot viņas pirmais lielais laimests. “Vai tiešām esmu laimējusi 150 000 eiro?” jautāja sev laimētāja.

“Es turpinu dzīvot kā līdz šim, iegādājos vien jaunu automašīnu,” saka viņa ar smaidu, “un man ir bērns ar īpašām vajadzībām, oktobrī būs vajadzīga nauda nodarbībām.”

Zane brīvajā laikā cepot kūkas, tāpēc gardi atzīmējusi dienu, kad laimējusi vērtīgo laimestu.

Iegādāties momentloterijas Bagāts biļeti var šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...