15.07.2022, 11:47

Jau 228. reizi Simtgades loterijā laimēti 10 000 eiro

Laimests slēpies zem kāposta simbola

10. jūlijā vīrietis no Ziemeļvidzemes ar iLoto iegādātu Simtgades loterijas biļeti laimēja 10 000 eiro.

“Esmu atklājis Simtgades loteriju jau piecus gadus atpakaļ. Iepriekš piedalījos arī papildspēlēs, divās no tām esmu laimējies vērienīgu naudu – 36 000 eiro,” ar prieku atklāj laimētājs, “sapratu, ka man veicas šajā loterijā, tāpēc mēdzu iegādāties tieši Simtgadi.”

“Svētdienas vakarā grasījos doties uz pirti, taču nolēmu pirms iešanas, nokasīt internetā iegādātas Simtgades loterijas biļetes. Dažās bija laimests pieci eiro, nokasot pēdējo, nodomāju, ka šoreiz lielā laimesta nebūs. Redzu, ka ir viens un nulles, un neticu savām acīm – lielais laimests 10 000 eiro,” pastāstīja veiksminieks.

“Nevarēju saprast, kā tagad varēšu doties uz pirti un gulēt naktī,” smejas vīrietis, “atcerējos, ka vasaras sākumā izlasīju savu horoskopu, ka ir iespējama veiksme loterijās, tāpēc laimestu klusībā ļoti gaidīju, taču, kad to ieraudzīju, biju pārsteigts.”

Uz jautājumu, vai veiksminiekam garšo kāposti, viņš atbild: “Kāpostiem nav ne vainas, tagad ir dubultprieks - tie ir gardi un zem tiem var atrast laimestu.”

Laimestu tērēšot uz auto remontu.

Izmēģināt veiksmi Simtgades loterijā var šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...