05.04.2019, 16:10

Latvijas Loto jau otro sezonu būs Baltijas e-sporta līgas oficiālais sadarbības partneris

VAS “Latvijas Loto” jau otro sezonu oficiāli atbalstīs Baltijas e-sporta līgu BESL PRO. Aizvadītajā gadā uzsāktā sadarbība aktualizē arvien pieaugošo e-sporta popularitāti un atbalsta tā straujo virzību profesionālā sporta līmenī. Latvijas Loto seko līdzi pasaules aktualitātēm spēļu vidē un kopā ar tehnoloģiju un izklaides uzņēmumu tet novērtē šī sporta veida pozitīvos aspektus un izaugsmi.

Otrajā sadarbības gadā ar e-sporta līgu Latvijas Loto aktualizē kampaņu Esi līdzsvarā, lai veicinātu sabiedrības izpratni par veselīgu un atbildīgu dzīvesveidu.

VAS “Latvijas Loto” Mārketinga direktore Aiga Roziņa: “Mēs ejam laikam līdzi un saprotam, ka cilvēki meklē arvien jaunus un aizraujošus veidus kā pavadīt savu laiku, bet mūsdienu dinamiskajā un digitālajā laikmetā būt līdzsvarā starp svarīgajām dzīves vērtībām nav nemaz tik viegli, tāpēc Latvijas Loto pievērš uzmanību tieši šiem procesiem, lai spēles moments papildina ikdienu, bet tajā pat laikā saglabājas veselīgā samērā.”

Baltijas e-sporta līgas BESL PRO vadītājs Jānis Dzērve: “Arī e-sportā, gluži kā jebkurā citā sporta veidā, līdzsvars starp profesionālo darbu, draugiem un veselīgu dzīvesveidu ir viena no galvenajām panākumu atslēgām, un mums ir liels prieks, ka Latvijas Loto ar šādu iniciatīvu iesaistās mūsu līgas un sporta veida attīstībā un popularizēšanā.” 

Jau pagājušajā sezonā Latvijas Loto izveidoja atbildīgu spēli veicinošu video, kurā piedalījās viens no BESL PRO otrās sezonas čempioniem Wolsung komandas rindās Mareks Gaļinskis (Yekindar). Mareks ar savu daudzpusīgo dzīvesveidu – vērā ņemamiem panākumiem profesionālajā e-sportista karjerā un arī kārtīgām iemaņām taekwondo cīņas mākslā – lieliski iemieso kampaņas Esi līdzsvarā moto: “Dzīvo aizrautīgi – spēlē atbildīgi!”. Kampaņa atgādina par to, cik būtisks ikdienas ritmā ir balanss – starp spēli un atbildību, starp sportu un izklaidi, starp virtuālo un reālo.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €