13.02.2020, 15:10

Latvijas Loto piedalās Ēnu dienā

2020. gada 12. februārī VAS Latvijas Loto bija to darba devēju pulkā, kas piedalījās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia rīkotajā Ēnu dienā. Tās ietvaros skolēni visā Latvijā apmeklēja sev interesējošās darba vietas, lai labāk izprastu attiecīgo profesiju specifiku un ikdienu.

Latvijas Loto kolektīvā uz vienu dienu iejutās Rīgas Centra humanitārās vidusskolas 12. klases skolniece Sabīne, kura “ēnoja” Latvijas Loto mārketinga direktori Aigu Roziņu.

Sabīnei bija iespēja iepazīties ar mārketinga direktores darba ikdienu, kā arī gūt ieskatu pienākumu un atbildības spektrā, kas rodas, kopā ar mārketinga nodaļas kolēģiem plānojot un īstenojot visas Latvijas Loto publiskās komunikācijas aktivitātes. 

Sabīne šogad absolvēs Rīgas Centra humanitāro vidusskolu un izcilu sekmju gadījumā var pretendēt uz Simtgades izcilnieku stipendiju. Pateicoties Simtgades loterijai,  iepriekšējo divu mācību gadu noslēgumā stipendijas ir saņēmuši Latvijas labākie vidusskolu absolventi. 2018. gadā stipendijas saņēma 347 izcilnieki, savukārt 2019. gadā – 356.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €