28.06.2019, 15:08

Latvijas Loto publiskos Čeku loterijas rezultātus

2019. gada 1. jūlijā tiks uzsākta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) organizētā Čeku loterija. VAS Latvijas Loto sniegs atbalstu Čeku loterijas izložu rezultātu publiskošanā – skaitļu izlozes SuperBingo iknedēļas TV šovs būs primārais informācijas avots, kurā tiks publiskota informācija par Čeku loterijas attiecīgā mēneša izlozē laimējušiem čekiem un gada izlozē arī par naudas balvu laimētājiem. 

Čeku loterijas organizētājs ir  Valsts ieņēmumu dienesta (VID), un loterija tiek rīkota saskaņā ar Čeku loterijas likuma prasībām. Čeku loterijā var piedalīties VID mājas lapā, reģistrējot čekus vai citus maksājumus apliecinošus dokumentus par Latvijā iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem vismaz 5 eiro vērtībā.

Čeku loterijā laimējušos čekus un laimētājus noteiks VID, kārtībā, kā to nosaka Čeku loterijas likums. Latvijas Loto neveiks izlozes procesu un būs tikai laimējušo čeku vai laimētāju publiskotājs.

Informācija par Čeku loterijas izložu rezultātiem, tai skaitā par VID padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku piešķirtajām papildu balvām tiks publiskoti arī vietnē www.latloto.lv.

Visa informācija par Čeku loterijas norisi meklējama www.cekuloterija.lv. Neskaidrību gadījumā VID aicina uzdot jautājumus, zvanot uz konsultatīvo tālruni 67120000 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi cekuloterija@vid.gov.lv.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €