30.07.2021, 09:09

Momentloterijā Akmens. Šķēres. Papīrīt’s laimēti 20 000 eiro

Pie laimesta tiek SuperBingo spēlētāja “no pirmās dienas”

27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71 gadus vecai Vidzemes pensionārei – aizrautīgai SuperBingo atbalstītājai.

“Mani svētdienā pirms pusdienas traucēt nedrīkst. To zina bērni, mazbērni un kaimiņi,” savu laimētājas stāstu sāk runīgā kundze. “Tā ir katru svētdienu, jau no pašiem SuperBingo pirmsākumiem. Vispirms brokastis, tad – SuperBingo. Tāpēc tajā laikā lūdzu man nezvanīt un neprasīt, kā ar veselību,” viņa saka. Noteikuma ievērotāju nav maz, jo laimētājai ir 4 bērni, 7 mazbērni un 6 mazmazbērni.

Kundze mums pastāstīja, ka vienreiz mūžā viņa bijusi soļa attālumā no dalības SuperBingo: bija izdevies tikt līdz dalībai TV šovā, tomēr veselības dēļ nācies no brauciena atteikties. Tāpēc TV šovā piedalījies vīrs, kurš pie spēlēšanas nebija ticis. “Būtu braukusi pati, - kas zina, ar kādu laimestu varbūt būtu atgriezusies.” Līdz šim lielākais viņas laimests bijis 500 eiro momentloterijā Planēta.

Arī šoreiz divas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļetes pirkusi tikai tāpēc, lai nokomplektētu sūtīšanai uz SuperBingo papildspēli. Raunas pasta nodaļā viņai piedāvātas vairākas biļetes, un kundze izvēlējusies augšējo un apakšējo. “Atbraucu mājās, domāju – jānokasa, lai var sūtīt prom, bet te – viena tukša, otra – pilna! Man kājas mīkstas, es pilnīgi mēma!!”

“Es jau neticēju, ka būs laimests arī tad, kad dokumenti bija noformēti. Lai noticētu, man vajag pataustīt,” viņa smejas. Vakar gurķu marinēšanas laikā atnākusi īsziņa, bet kundze nodomājusi, ka tā ir kāda reklāma, tāpēc nebija pievērsusi uzmanību. Tikai vēlāk ieraudzījusi, ka tas bija bankas paziņojums par laimesta iemaksu kontā.

“Man nauda patīk, bet naudaskāra neesmu. Žmogs neesmu. Visu mūžu esmu strādājusi fermā, man ir 400 eiro pensija. Pilnīgi pietiek! Pašai dārzā ir gurķi, tomāti... man neko daudz nevajag. Palīdzēšu mazbērniem. Un noteikti kādu tūkstoti ziedošu labdarībai.”  

Momentloterijā Akmens. Šķēres. Papīrīt’s iespējams piedalīties šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...