09.10.2023, 11:18

Vai zini, ko spēj Simtgades loterijas biļete?

Labums tiek visiem un ikvienam no mums

No ikvienas loterijas, ko piedāvā VAS Latvijas Loto, vidēji 82% no katra loterijās ieguldītā eiro atgriežas pie Latvijas iedzīvotājiem laimestu vai iemaksu veidā valsts un pašvaldību budžetos, kas tālāk tiek izmantotas sabiedrības interesēs. 

Īpašākas par citām ir sporta atbalsta loterijas, Sporta loterija un izloze Sporto visi, kā arī Simtgades loterija - noteiktā sabiedriskā labuma mērķa dēļ

Pateicoties tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri iegādājas Simtgades loteriju, iespējamas Simtgades stipendijas mūsu pašu spožākajiem vidusskolu absolventiem. Sešu gadu laikā Simtgades stipendijas vairāk nekā miljona eiro apmērā piešķirtas jau 2001 vidējās izglītības iestāžu absolventam visā Latvijā, tostarp 292 absolventiem, kuri tās saņēmuši šogad!

Simtgades loterijai ir vēl kāda papildu pievienotā vērtība –  momentloterijas biļešu dizaina radīšanā līdz šim piedalījušies jau 80 mākslinieki, veidojot vērienīgu Simtgades loterijas mākslas kolekciju. Vasarā daļa mākslas darbu bija apskatāma Valmierā, bet jau nākotnē gaidāmas izstādes arī citviet Latvijā. 

Skaties arī video stāstā!

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...