25.06.2015, 09:00

Nedēļas momentloterija MomentLoto!

Internetā uzsākta momentloterijas MomentLoto jaunās sērijas pārdošana. MomentLoto pārdošana uzsākta 2003. gada februārī. Līdz šim loteriju pircēji nokasījuši vairāk kā 2,5 miljonus loteriju biļešu. Kopš 2014. gada jūnija MomentLoto biļetes iespējams iegādāties arī internetā.

MomentLoto vienas biļetes cena ir 1 eiro un lielākais laimests 15 000 eiro! Spēles princips ir sekojošs – jānokasa spēles laukums. Ja kādā no astoņiem lauciņiem, kas atrodas zem biļetes nokasāmā slāņa, sakrīt trīs vienādi simboli, biļete ir laimējusi laimestu tabulā norādīto naudas summu.

Gan tirdzniecības vietās, gan internetā iespējams arī veidot papildspēļu komplektus no momentloteriju loteriju biļetēm, kas nav laimējušas, un izmantot otro iespēju laimēt papildus laimestus.

Šobrīd aktuāla ir SuperBingo Vasaras spēle, kurā var piedalīties, sakombinējot 3 nelaimējušas Moments biļetes, 3 MomentLoto biļetes ar SuperBingo kvīti ar vienu spēles variantu un spēlētu Džokeri. Vasaras spēles lielākie laimesti ir elektrodivritenis SuperBingo City Plus un naudas laimesti līdz 4000 eiro. 

Biļešu komplektus Vasaras spēlei var iesūtīt gan pa pastu, gan nodot Latvijas Loto specializētajās tirdzniecības vietās, gan arī internetā reģistrēt dalībai papildspēlē sadaļā Mani kuponi.
Spēlēt šeit

 

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...