26.11.2021, 10:05

Noskaidrota kārtējā Sporto visi 5000 eiro laimētāja

“Punktu ieliku savā laimīgajā zemē”

Sestdienas, 13. novembra, Sporto visi lielais laimests 5000 eiro apmērā ticis kādai mālpilietei, kurai šī brīža pamatnodarbošanās ir būt par mammu.

Viņa spēlē piedalījusies ar tikai vienu biļeti un vienu punktu, kas ielikts “laimīgajā zemē” – tā viņa dēvē savu izvēli, bet no sīkākiem paskaidrojumiem atteicās, lai saglabātu pilnīgu anonimitāti.

Šī bija pirmā reize, kad viņa pedalījās Sporto visi un, jāatzīst, – nejaušības dēļ. “Mums ar vīru abiem patīk Simtgades loterija, tāpēc laiku pa laikam to uzspēlējam. Tajā sestdienā biju iegājusi latloto.lv mājas lapā, lai reģistrētu papildspēlei divas nelaimējušas Simtgades biļetes, kad ievēroju Sporto visi reklāmu. Nolēmu pamēģināt.”

Iegādājusies biļeti un uzreiz par to aizmirsusi, līdz kādu dienu Latvijas Loto kontā sociālajā vietnē Facebook ieraudzījusi paziņojumu, ka laimīgais punkts izkritis Mālpilī. “Nodomāju, ka nevar taču tā būt! Jo Mālpilī ir mans punkts! Atklāti sakot, uz brīdi biju šokā. Pēc tam gāju pārbaudīt rezultātus savā kontā – patiešām!” Lai pārliecinātos, vēl zvanījusi uz Latvijas Loto, kur apstiprinājuši laimesta faktu.

Par to, kā laimestu tērēs, skaidrība jau radusies – veselības uzlabošanai un, ja sanāks, arī kādam ceļojumam.

Piedalīties Sporto visi iespējams šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...