01.08.2019, 09:21

Piķis papildspēle no 1. augusta jaunā formātā

Augusts nāk ar izmaiņām momentloterijas Piķis papildspēles noteikumos. Turpmāk Piķis būs jaunā formātā.

Momentloterijas Piķis papildspēles izlozes, sākot ar 2019. gada 5. augustu, notiks katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu. Katrā izlozē viens veiksminieks laimēs 200 eiro.

Katru nelaimējušu momentloterijas Piķis biļeti papildspēlei var reģistrēt vienu reizi.

Kā piedalīties?

  • Uz papildspēles dalībnieka statusu pretendē spēlētāji, kuri interneta adresē latloto.lv/pikis tam paredzētajā vietā, atbilstoši šiem noteikumiem, piereģistrējuši dalībai papildspēlē nelaimējušu momentloterijas “Piķis” biļeti un reģistrējuši citu pieprasīto informāciju;
  • Tirdzniecības vietā iegādātas biļetes reģistrācija dalībai papildspēlē notiek spēlētājam atverot interneta adresi latloto.lv/pikis un reģistrējot nepieciešamo informāciju tai paredzētajās vietās;
  • Piecu ciparu kombinācijai jābūt unikālai vienas izlozes ietvaros. Ja, ievadot ciparu kombināciju, tiek uzrādīts, ka tāda ciparu kombinācija jau ir reģistrēta, jāievada jauna ciparu kombinācija līdz tā ir unikāla. Ciparu kombināciju, pēc spēlētāja izvēles, var izveidot dators, nospiežot attiecīgo izvēlni reģistrācijas formā.
  • Dalībai papildspēlē piereģistrētā nelaimējusī biļete piedalīsies tuvākajā papildspēles biļešu izlozē no biļetes piereģistrēšanas brīža. Piereģistrētā biļete ir jāsaglabā, jo tā ir pierādījums dalībai izlozē.

Lasīt pilnos papildspēles noteikumus

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €