18.09.2023, 15:13

Simtgades loterijā jau 283. reizi laimēti 10 000 eiro.

“Laimests – tas ir liktenis,” saka veiksminieks

Rudens izvērties īpaši veiksmīgs kādam valmierietim, kurš Simtgades loterijas biļetē atklājis 10 000 eiro. Laimīgā biļete iegādāta Narvesen, Liepājas ielā 38, Kuldīgā.

Laimētājs izmēģinot veiksmi loterijās kopš Latvijas Loto pirmsākumiem, taču Simtgades loterijā laimētais laimests ir vēsturiski lielākais. “Visvairāk man patīk Simtgades loterija – tā ir patriotiska un skaista, taču iepriekš biju iegādājies arī skaitļu loteriju Keno un momentloteriju Auto loto,” stāsta veiksminieks.

Laimests – tas ir liktenis, tāpēc nav svarīgi, cik loterijas biļetes tika iegādātas,” vīrietis dalās pārdomās, “arī priekšnojauta, manuprāt, nevar līdzēt. Kasot loterijas biļeti vienmēr ceri, ka tur būs laimests.”

“Es piedzīvoju savu laimīgo stundu,” ar smaidu saka veiksminieks. Atklājot laimestu Simtgades loterijas biļetē, valmierietis vairākas reizes bija pārbaudījis, vai tiešām simboli ir sakrituši un laimēti 10 000 eiro.

“Brīvajā laikā man patīk lasīt grāmatas, braukt ar velosipēdu un ūdenstūrisms, tāpēc laimestu tērēšu auto iegādei, lai varu doties, kur sirds kāro,” atzīst laimētājs.

Iegādāties Simtgades loteriju var šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...