19.02.2021, 09:31

Simtgades loterijā laimēti 10 000 eiro

Laimests slēpās zem lāča simbola

14. februārī, kopā ar mīļoto pērkot kafiju un loterijas biļetes Circle-K tirdzniecības vietā (Dobelē, J. Čakstes ielā 1), kāds 38 gadus vecs dobelnieks – ražošanas vadītājs nelielā uzņēmumā – ticis pie Simtgades loterijas 10 000 eiro laimesta.

Viņš atzīst, ka visbiežāk iegādājas tieši Simtgades loteriju, jo “man visas biļetes gadās pilnas. Ja arī kāda ir tukša, tad nākamajā būs 10 eiro. Tāpēc es jau līdz šim noteikti biju “pa nullēm”.” Vienmēr jau cerējis uz ko lielāku, bet tieši šajā reizē vispār nav domājis par laimestu.

Tajā svētdienā – Valentīndienā – uzaicinājis mīļoto pastaigāties un pa ceļam nopirkuši gan kafiju, gan katrs 2 Simtgades loterijas biļetes. “Atnācām mājās, sākām kasīt biļetes,” viņš stāsta. “Es vienmēr vispirms nokasu simbolus un tikai pēc tam summas. Man tā šķiet interesantāk. Skatījos, ka lācis sakrīt, bet laimesta summu uzzināju tikai pašās spēles beigās. Grūti jau noticēt tādam laimestam. Trīs reizes pārbaudīju un vēl iedevu mīļotajai, lai pārliecinās. Patiešām – 10 000 eiro!” Mīļotajai viena biļete bijusi tukša, otrā – 5 eiro, bet pašam otrajā biļetē slēpušies vēl 10 eiro.

“Visticamāk, ka laimestu dalīšu uz pusēm ar mīļoto. Puse aizies privātmājas celtniecības vajadzībām, otra puse – lai mīļotā varētu apmierināt savas sievišķīgās vēlmes.”

Simtgades loteriju iespējams spēlēt šeit.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €