03.06.2020, 14:52

Simtgades loterijā laimēti 100 000 eiro

Laimesta saņēmēja – medmāsa no Rīgas

Svētdien, 31. maijā, Simtgades loterijā tika laimēti 100 000 eiro. Biļeti interneta vietnē www.latloto.lv bija iegādājusies 46 gadus veca medmāsa no Rīgas. Viņa stāsta, ka Simtgades loteriju spēlē jau no tās pirmsākumiem, jo viņu uzrunājis sociālais mērķis – stipendijas spožākajiem vidusskolu absolventiem. “Tas ir galvenais iemesls, kāpēc šo loteriju vispār spēlēju. Man patīk doma, ka ar Simtgades loterijas palīdzību skolēni saņem stipendijas. Pati izlaidumos esmu redzējusi, kā tas notiek, un uzskatu, ka tā ir ļoti laba iniciatīva.”

Pagājušās svētdienas vakars sācies kā parasti. “Atslābums, iegāju internetā, nopirku biļeti. Zemapziņā jau vienmēr bija cerība, ka kaut kad jāpaveicas, bet tāpat nodomāju, ka gan jau nekas nebūs un biju gatava iesniegt biļeti SuperBingo papildspēlei. Bet tad izlēca paziņojums par laimestu! Atklāti sakot, vēl pāris dienas nevarēju tam noticēt.”

Viņa stāsta, ka laimesta summa ir ļoti liela nauda, tāpēc vēl nav izdomājusi, ko ar to darīt. “Vajadzību ir daudz, domas visdažādākās, bet es ļoti gribu visu izdarīt prātīgi un ar apdomu, tāpēc neko konkrētāk pateikt nevaru. It nemaz nezinu, ko darīšu ar šo summu ” Droši pagaidām esot tikai tas, ka ģimenei būs torte.

Ja arī jūs vēlaties spēlēt Simtgades loteriju, vairāk informācijas šeit: www.latloto.lv/lv/simtgade/

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €