27.04.2021, 15:35

Simtgades loterijas 10 000 eiro laimests – jūrmalniecei

Laimestam par godu noteikti stādīs dzīvžogu

20. aprīlī Lielupes Rimi (Jūrmalā, Viestura ielā 22) iegādāta Simtgades loterijas biļete kādai 50 gadus vecai jūrmalniecei atnesusi 10 000 eiro laimestu. Interesanti, ka šajā Rimi loterijas biļetes sāka tirgot tikai šomēnes.

“Abi ar vīru pamanījām, ka mūsu Rimi nopērkamas loterijas biļetes. Simtgades loteriju mēdzam iegādāties pēc noskaņojuma – šad un tad. Redziet, bija noskaņojums un nolēmām iegādāties tieši divas Simtgades,” stāsta laimētāja. Viņa loterijās piedalās jau sen, par vismīļākajām nosauc Eurojackpot un Vikinglotto – jo tajās ir “miljonu laimesti, par kuriem es sapņoju,” viņa atklāj. Reiz Loto 5 gadījies arī lielais laimests – 5000 eiro, ko toreiz tērējuši kredītsaistību dzēšanai.

Nokasot laimīgo Simtgades loterijas biļeti, laimests atklājies zem paša pēdējā simbola – dzīvžoga, kas atradās apakšējās rindas malā. “Ziniet, es agrāk lasīju citu laimētāju stāstus un domāju – kā tā var būt, ka cilvēki netic savām acīm, bet šoreiz arī es pati ļoti ilgi pārbaudīju, vai simboli patiešām sakrīt,” viņa smejas.

“Sajūtas ir ļoti patīkamas. Tā ir klusa, mierīga laime. Mums ir daudz plānu un vēlmju, tāpēc šobrīd neko konkrētu pateikt nevaru. Ja nu tomēr jāizvēlas kāds no plāniem, tad lauku mājas atjaunošanai, kur, protams, noteikti iestādīsim arī dzīvžogu – laimestam par godu.”

Simtgades loteriju iespējams spēlēt šeit.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €