12.10.2022, 17:01

Sporto visi jaunā sezona ir sākusies!

97 skolas pretendē uz 5000€ saņemšanu sporta dzīves uzlabošanai. To, kuras skolas saņems finansējumu, noteiksiet jūs – Sporto visi dalībnieki.

Šī gada septembra beigās tika atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase devītā sezona, kurā piedalās 302 klases no 97 Latvijas skolām. Jaunā projekta sezona aizsāk arī jaunu sezonu loterijā Sporto visi – jau 15. oktobrī tiks noskaidrota pirmā šīs sezonas skola, kas saņems 5000€ finansējumu sporta dzīves uzlabošanai!

Finansējumu sporta dzīves uzlabošanai var saņemt jebkura projekta Sporto visa klase dalībskola – arī tās, kas saņēmušas finansējumu iepriekš. Tas nozīmē, ka, ja arī tava iemīļotākā skola jau pagājušajā mācību gadā saņēma 5000€ finansējumu projekta ietvaros, tad arī šogad tev ir iespēja atbalstīt savu skolu, iegādājoties Sporto visi loterijas biļeti skolas tuvumā! Loterijas darbības princips ir pavisam vienkāršs – ja tava biļete laimēs Sporto visi galveno laimestu, tad skola, Sporto visa klase dalībniece, kas atrodas vistuvāk tavā biļetē izvēlētajam punktam, iegūs 5000€ finansējumu.

Sporto visi ir viena no divām loterijām, kas tiek īstenota iniciatīvas Kustība, kas vieno ietvaros; iniciatīvas autori ir Latvijas Loto un LOK. Iniciatīvas mērķis ir atbalstīt sportu un aktīvu dzīvesveidu, tāpēc daļa no loterijās iegūtajiem līdzekļiem tiek novirzīta finansējuma piešķiršanai Latvijas skolām un jauniešu izaugsmes nometnes Personības akadēmija organizēšanai.

Pagājušajā projekta sezonā finansējumu 5000€ apmērā saņēma 52 skolas Latvijā, savukārt 50 skolēni no 23 skolām piedalījās jauniešu izaugsmes nometnē Personības akadēmija. Un to īstenot esat palīdzējuši tieši jūs – Sporto visi dalībnieki.

Kā tu vari piedalīties loterijā un atbalstīt skolas Latvijā?
Viss, kas tev ir nepieciešams, ir lietotāja profils latloto.lv:

  • Ieej savā latloto.lv lietotāja profilā.
  • Izvēlies ģeogrāfisko punktu Latvijā, ar kuru piedalīsies izlozē.
  • Atzīmē, vai vēlies piedalīties vienā izlozē vai arī vēlies izveidot abonementu.
  • Veic apmaksu par izvēlētajām biļetēm. Vienas biļetes cena ir 3€.

Lai piedalītos loterijā Sporto visi, klikšķini ŠEIT.
Lai apskatītu sarakstu ar skolām, kas piedalās Sporto visa klase devītajā sezonā, klikšķini ŠEIT un izvēlies sadaļu Sporto visa klase dalībnieces.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...