12.11.2016, 14:10

SuperBingo 7 vēlēšanās ar Džokers 7

Lai piedalītos papildspēlē SuperBingo Ziemas spēle, jāiegādājas SuperBingo ar pieciem spēles variantiem uz vienas kvīts un ar atzīmi par dalību skaitļu izložu papildspēlē Džokers 7 uz kādu no SuperBingo izlozēm no 2016. gada 19. novembra līdz 31. decembrim. Katrā iknedēļas papildspēles izlozē pēc nejaušības principa no centrālās on-line datu sistēmas tiks izlozēti četri kvīšu numuri.

Pirmās izlozētās kvīts īpašnieks laimē iespēju piedalīties nākamajā pēc kārtas skaitļu izlozes SuperBingo TV izlozē kā auditorijas spēļu dalībnieks ar kārtas nr. 31.

Otrās, trešās un ceturtās izlozētās kvīts īpašnieks iegūst tiesības piedalīties tuvākajā automašīnas izlozē. Izlozēto kvīšu īpašniekiem nākamajā nedēļā būs jāierodas Rīgas Kinostudijā, Rīgā, Šmerļa ielā 3, uz automašīnas izlozi. Iknedēļas automašīnu izlozē viens no dalībniekiem laimēs automašīnu, bet abi pārējie dalībnieki laimēs 300 eiro. Un tā septiņas nedēļas pēc kārtas – katrā pa vienai automašīnai! Savus jaunos īpašniekus gaida Nissan Qashqai, Opel Mokka X, Škoda Octavia Combi, Toyota Avensis, Volkswagen Passat, Volvo V60 Cross Country un Mazda CX-3

Noteikumi

SuperBingo
Laimē 131 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €