30.03.2020, 17:00

SuperBingo jauna, grandioza papildspēle SuperBingo dzīvoklis

Ar 28. martu SuperBingo uzsāk jaunu papildspēli SuperBingo dzīvoklis, kurā galvenais laimests būs trīsistabu dzīvoklis Rīgā, jaunajā projektā Merks Gaiļezera nami. Tas ir ievērojamākais pēdējo gadu SuperBingo laimests: pilnībā labiekārtotais dzīvoklis ar gaumīgu DECCO CENTRS veidotu interjeru atrodas projekta Merks Gaiļezera nami augšējā, 9. stāvā, un no tā paveras skaists skats uz ezeru.

Uz šo laimestu pretendē visas SuperBingo biļetes ar pieciem spēles variantiem uz vienas kvīts un ar atzīmi par dalību papildspēlē Džokers 7.

Spēles fināls notiks šī gada 27. novembrī, un fināla dalībnieki tiks noteikti starpfinālos: katru nedēļu, sākot no 4. aprīļa, tiks izlozētas divas kvītis: pirmās kvīts īpašnieks piedalīsies nākamajā SuperBingo TV izlozē kā 31. dalībnieks, bet otrās kvīts īpašnieks piedalīsies tuvākajā starpfinālā.

Starpfināla izlozē tiks noskaidrots, kurš spēlētājs dosies uz lielo finālu, bet kuri divi spēlētāji saņems 500 eiro laimestu. Pirmais starpfināls notiks 25. aprīlī. Par to, vai tas notiks klātienē SuperBingo studijā vai attālināti, atkarīgs no valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

Finālā 10 dalībnieki iegūs laimestus 3000 eiro vērtībā, bet viens dalībnieks – dzīvokli jaunajā projektā Merks Gaiļezera nami.

Atgādinām, ka šobrīd loterijas ērti spēlēt internetā www.latloto.lv

 

Ja arī jūs vēlaties spēlēt SuperBingo dzīvokliswww.latloto.lv/lv/superbingo/dzivoklis

SuperBingo
Laimē 131 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €