04.07.2023, 11:15

SuperBingo Škoda Kamiq nodota īpašniecei

Marija Kalvāne ar jauno auto devās uz Preiļu novadu

Pie saimnieces – Marijas Kalvānes no Preiļu novada – nonākusi 24. jūnija TV šovā Superbingo Lielā laimes rata spēlē laimētā automašīna Škoda Kamiq.

Marijas kundzei patīkot skatīties raidījumu SuperBingo un priecāties par dalībnieku veiksmi. “SuperBingo studijā esmu bijusi divas reizes. Pirmo reizi tas bija noticis 2016. gadā - toreiz saņēmu studijas bonusa laimestu un saldumus,” stāsta veiksminiece, “un otro – tagad, Jāņu rītā. Līgo vakarā mani pārņēma sajūta, ka, iespējams, izdosies iegriezt Lielo Laimes ratu. Vēlēšanās ir piepildījusies.”

Pie Lielā laimes rata veiksminiece stāsta, ka gribējusi piedalīties Auditorijas spēlē un iegriezt Krāsu ratu, taču tika izlozēta uzreiz Finālam un veiksmīgi izvēlējusies kubu ar Lielā laimes rata simbolu.

Veiksminiece esot priecīga par laimestu. “Mamma mēdza teikt, ka esmu piedzimusi laimes krekliņā, varbūt tāpēc esmu veiksmīga,” saka kundze.

“Autovadītāja tiesības man ir jau 50 gadus, taču šobrīd braucu ar auto tikai tad, kad ir iedvesma. Man patīk, kad mani vizina,” atklāj laimētāja.

Lai labi ripo!

SuperBingo
Laimē 287 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...