13.06.2022, 14:58

Atklāta jauniešu izaugsmes nometne Personības akadēmija

Šodien, 13. jūnijā, Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā tika atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizēta unikāla jauniešu izaugsmes nometne Personības akadēmija, kas norisināsies no 13. līdz 21. jūnijam, pulcējot 50 skolēnus no 23 Latvijas skolām.

Personības akadēmija ir daļa no LOK un VAS Latvijas Loto 2021. gadā kopīgi uzsāktās iniciatīvas Kustība, kas vieno, kuras ietvaros valsts ar nacionālās loterijas atbalstu novirza līdzekļus sporta un aktīva dzīvesveida veicināšanai Latvijas iedzīvotāju, īpaši jauniešu vidū.

Nometnē piedalās projekta Sporto visa klase dalībnieki, 11-13 gadīgi jaunieši ar dažādām interesēm un raksturiem, kuri pārstāv veiksmīgākās un aktīvākās klases. Personības akadēmijas mērķi ir sportiskas, harmoniskas un iedvesmojošas personības attīstīšana, patriotisma veicināšana, globālo iespēju horizonta paplašināšana un sporta draugu kopienas, atbalsta grupas veidošana

LOK un Latvijas Loto sadarbības ietvaros, sākot ar 2021. gada oktobri ik nedēļu ar valsts mēroga izlozes starpniecību tiek izlozēta viena Sporto visa klase skola, kas saņem 5000 eiro sporta dzīves uzlabošanai. Līdz šim 5000 eiro saņēmušas jau 35 skolas. Iegūto finansējumu skolas var izmantot pēc saviem ieskatiem kādam no sekojošiem mērķiem - sporta infrastruktūras uzlabošana; ekipējuma un inventāra iegāde; pedagogu, treneru vai citu speciālistu atalgojums.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...