13.10.2021, 15:00

Jauna papildspēle – Vikinglotto ziemas auto

Reģistrējies papildspēlei sākot no 13. oktobra plkst. 15:00

Jau šo piektdien, 15. oktobrī, papildspēles Vikinglotto rudens auto ietvaros tiks izlozēta septiņvietīga automašīna Toyota Highlander, taču tas nenozīmē, ka tikai viens Vikinglotto spēlētājs tiks pie šāda auto. Jo šodien izsludinām vēl vienu papildspēli – Vikinglotto ziemas auto –,  kurā galvenais laimests atkal ir septiņvietīgā Toyota Highlander.

Šajā papildspēlē piedalīsies kvītis ar 8 variantiem un Džokeri, kas iegādātas no 13. oktobra. Kvītis papildspēlei var reģistrēt sākot no 13. oktobra plkst. 15:00, norādot prasīto informāciju interneta vietnē latloto.lv/vikinglottoauto.

Papildspēles ietvaros notiek 9 iknedēļas kvīšu numuru izlozes un viena Fināla izloze. Sākot ar 20. oktobri katrā iknedēļas izlozē no piereģistrētajām tiek izlozētas trīs kvītis. Pirmās un otrās izlozētās kvīts īpašnieki katrs laimē 1000€, bet trešās izlozētās kvīts īpašnieks iegūst tiesības piedalīties Fināla izlozē, kas norisināsies 2021. gada 17. decembrī. Viens spēlētājs laimēs automašīnu, bet 8 citi finālisti – laimestus no 2000 līdz 3000 eiro.

Toyota Highlader ir stilīgs, ietilpīgs un izsmalcināts septiņu sēdvietu SUV, kas ietver Toyota jaunāko hibrīda tehnoloģiju un inteliģentu pilnpiedziņu (AWD-i). Kopā ar ērtu braukšanu Highlander sniedz jaudu, efektivitāti un daudzpusību, kas tiek līdzi pat visaktīvākajam dzīvesveidam. Ar nevainojamo 244 DIN ZS 2,5 litru Hybrid Dynamic Force dzinēju Highlander piedāvā savā klasē labāko enerģijas un efektivitātes līdzsvaru, ar vidējo degvielas patēriņu tikai no 6,6 l/100 km. Apvidus automobiļa kluso un izsmalcināto darbību papildina premium klases salons ar rūpīgi izgatavotu apdari, mīkstiem materiāliem, kā arī bagātīgu aprīkojumu jau standartaprīkojumā.

Vikinglotto iespējams spēlēt šeit.

Vikinglotto
Uzkrājuma prognoze

6.5 milj.

Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...