Šajā interneta vietnē tiek izmantotas Latvijas Loto un trešo pušu sīkdatnes. To mērķis ir nodrošināt interneta vietnes funkcionalitāti, iegūt informāciju par interneta vietnes lietotāja sesiju, kā lietotājs izmanto vietni un iegūt analītisku pārskatu par to, kā darbojas interneta vietne, un piedāvāt lietotājam pielāgotus reklāmas materiālus. Lai uzzinātu vairāk par interneta vietnes sīkdatņu politiku, noklikšķiniet uz pogas Uzzināt vairāk. Ja noklikšķināsiet uz pogas Nepiekrītu, tiks izmantotas tikai funkcionāli nepieciešamās sīkdatnes. Ja noklikšķināsiet uz pogas Piekrītu, papildus funkcionāli nepieciešamajām sīkdatnēm, tiks izmantotas arī analītiskās un mārketinga sīkdatnes.
03.01.2023, 15:41
Latvijas Loto darbinieki ziedo R.R. fondam
Jau tradicionāli gada izskaņā VAS Latvijas Loto darbinieki apņēmās iepriecināt kādas nevalstiskās organizācijas paspārnē esošus bērnus – tos, kuriem atbalsts nepieciešams visvairāk. Šogad ziedojumi tika nodibinājuma R.R. fonds pārziņā esošajiem Siguldas novada bērniem no sociālā riska grupām, kuri jau patlaban saņem fonda atbalstu ārpusskolas aktivitātēm.
Latvijas Loto saziedotās mantas Siguldas novada bērniem izdalīja ar sociālā dienesta palīdzību, kurš ar lielu rūpību sekoja līdzi, lai dāvanas sasniegtu un iepriecinātu īstos adresātus.
Mums, Latvijas Loto, ir liels gandarījums, ka varam būt daļa no liela prieka, kas atspoguļojas bērnu sejās, saņemot dāvanas.

Citi jaunumi
- Latvijas Loto ziedoja 12 000 eiro Fondam Mammām un Tētiem
- Jelgavas pirmklasnieki tiek pie jaunām skolas somām
- Noslēdzot 2021./ 2022. mācību gadu Simtgades stipendiju saņēmuši 323 absolventi visā Latvijā
- Latvijas Loto ziedoja 8500 eiro Latvijas Bērnu fondam
- Latvijas Loto rīkotās sarunas Esi līdzsvarā atskats un ekspertu ieteikumi