22.06.2022, 14:11

Latvijas Loto ziedoja 8500 eiro Latvijas Bērnu fondam

Ziedojums atbalsta bērnu konkursu Talants Latvijai

Latvijas Loto ar ziedojumu 8500 eiro apmērā ir atbalstījusi talantīgo bērnu konkursa Talants Latvijai laureātu stipendiju un speciālo apbalvojumu nodrošināšanu. Talants Latvijai norisinās kopš 1991. gada, un tajā ik gadu visa mācību gada garumā satiekas vairāk nekā 300 bērni no visas Latvijas.

Šogad notika 30. konkursa – koncertcikla Talants Latvijai sezona. Sezonas noslēguma koncertā uzstājās 11 laureāti un tā izskaņā notika laureātu, skolotāju un koncertmeistaru apbalvošana. Stipendijas saņēma 11 pirmo vietu laureāti, 14 otro vietu laureāti, 17 trešo vietu laureāti, 10 pedagogi un 5 koncertmeistari.

Daudzi konkursa laureāti ir izvēlējušies mūziku par savu nākamo profesiju un vēlāk kā izcili mākslinieki guvuši atzinību Latvijā un pasaulē. Konkursa laureātu vidū ir: pianisti Reinis Zariņš, Lauma Skride, Artūrs Cingujevs; klarnetisti Jēkabs Nīmanis, Egīls Šēfers; vijolniece Vineta Sareika; čellisti Marta Sudraba, Guna Šnē, Maksims Beitāns; koklētājas Līga Ančevska, Anda Zabarovska; flautistes Iveta Lāriņa, Rūta Īzāka; šobrīd diriģents Guntis Kuzma, kā arī sitaminstrumentālisti Mārtiņš Miļevskis, Rihards Zaļupe u.c.

Ziedojums tiek veikts Latvijas Loto Labo mērķu programmas ietvaros.  Tās mērķis ir finansiāli atbalstīt sabiedriskā labuma organizācijas, kas nodarbojas ar bērnu veselības aizsardzību, sociālo labklājību, izglītības līmeņa celšanu u.c.

 

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...