28.09.2022, 21:21

Latvijas Loto piedalījās Eiropas loteriju un Pasaules loteriju asociācijas Ilgtspējas un atbildīgas spēles pasākumā

Lepojamies, ka varam dalīties ar savu pieredzi arī starptautiskajā līmenī

Esam priecīgi atklāt, ka Nīderlandē, Amsterdamā, no 21. līdz 23. septembrim norisinājās Eiropas loteriju un Pasaules loteriju asociācijas (EL/WLA) seminārs Reunite Responsibly, kurā piedalījās Latvijas Loto Korporatīvās atbildības un kvalitātes vadības daļas vadītāja Paula Podoļska.

Mūsdienās ar korporatīvo sociālo atbildību saistītie izaicinājumi paliek arvien aktuālāki, tāpēc ilgtspējība ir jauna vērtība. Loteriju uzņēmumi ir apņēmušies turpināt darbu pie ilgtspējīgiem projektiem, rūpējoties par vidi, daudzveidību un iekļaušanu, kas ir ilgtspējīga loteriju uzņēmuma modeļa stūrakmeņi, kas balstās uz subsidiaritāti, patērētāju aizsardzību un sabiedrisko kārtību, kas dominē pār visām interesēm.

Ilgtspējīgas prakses integrēšana biznesa modeļos ir virziens, kuras labā Latvijas Loto aktīvi strādā, un mēs lepojamies, ka esam saistīti ar šo mērķi, tāpēc ar savu pieredzi dalījāmies, uzstājoties ar prezentāciju Veiksmīgas ieinteresēto pušu iesaistes stratēģijas pamatprincipi.

Latvijas Loto Korporatīvās atbildības un kvalitātes vadības daļas vadītāja Paula Podoļska no 14. līdz 16. septembrim piedalījusies arī seminārā Loterijas datu potenciāla atraisīšana, izmantojot mākslīgo intelektu, kas norisinājās Čehijā, Prāgā. Digitālajā laikmetā arī loterijas nozare strauji attīstās, tāpēc ir svarīgi izprast datu un mākslīgā intelekta izmantošanas virzienus loteriju organizācijās. Kā svarīgākās jomas, kas tika pārrunātas semināra un darba grupu ietvaros bija klientu attiecību pārvaldība (CRM), klientu centru pārvaldība, atbildīga spēle un datu drošība.

Latvijas Loto turpina aktīvi sadarboties ar Eiropas un pasaules loteriju dalībniekiem un ārējiem ekspertiem, lai veidotu atbildīgu un drošu vidi un rūpētos par ilgtspējīgu izaugsmi.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...