20.04.2022, 09:08

Momentloterijā Pērle šogad trešo reizi laimēti 250 000 eiro

Trīs laimīgās biļetes - vienā lielais laimests

Aprīlī pie lielā momentloterijas Pērle laimesta 250 000 eiro vērtībā ticis Jānis no Cēsu novada, kurš strādā celtniecības nozarē. Pērles trešais laimests bija slēpies zem palmas simbola.

Jānis mums pastāstīja, ka mēdz piedalīties loterijās, ir izmēģinājis savu veiksmi Eurojackpot, kā arī iemīļojis momentloteriju Pērle.  

Laimētājs veiksmīgo biļeti ir iegādājies tiešsaistē www.latloto.lv. “Darba dienas beigās nolēmu iegādāties piecas loterijas biļetes, divas no tām izrādījās laimīgas. Laimēju 30 eiro un nolēmu iegādāties vēl trīs Pērles,” stāsta Jānis. Nokasot pirmo biļeti, viņš manīja, ka ir laimējis 250 eiro, kasot otru, saprata, ka laimests ir krietni lielāks. “Ilgi skatījos un neticēju savām acīm, tāpēc nekavējoties zvanīju Latvijas Loto, lai apstiprina manu laimestu,” atklāj veiksminieks.

Laimestu tērēšu prātīgi – izmantošu sadzīves tēriņiem,” saka Jānis, viņš palīdzēs vecākiem, iepriecinās bērnus un veiks remontu mājoklī.

Piedalīties momentloterijā Pērle iespējams šeit.

Iepriekš informējām, ka pirmo laimestu saņēma rīdziniece, kura piepildīs sapni par vasarnīcas atjaunošanu, vairāk var uzzināt šeit, un veiksmes stāsts par to, kā laimests palīdzēs biznesa attīstībai, ir šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...